Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz ha tiniként apa nevel?

Gáz ha tiniként apa nevel?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,és anyáék ma költöztek el a nővéremmel.

Mi a kishugommal apával maradtunk.

Sok osztálytársam mondja,hogy ez apának nehéz lesz,meg hogy túl fiús leszek..

Ez igaz?

13/L



2017. ápr. 28. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az apáknak akkor nagyon nehéz a nevelés átvétele ha előtte semmit sem törődtek a gyerekeikkel. És nem, nem leszel fiús.
2017. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem lesz egyszerű,de segíts neki amiben csak tudsz!

Fiús nem leszel,talán hamarabb fel kell majd nőnöd,Te leszel a Nő a családban!

Nekem fura,hogy épp a két legkisebb marad az apával....vagy Ti nem akartatok menni?

2017. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Az gáz, hogy anyád ott hagyott.
2017. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az osztálytársaiddal ne foglalkozz. Nincs igazuk. Nem is értem, mit okoskodnak, egy gyereket se neveltek még föl.
2017. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem könnyű nem az maga a helyzet sem az most nektek, de szerintem ebben semmi különös nincs, az osztálytársaidra meg ne hallgass, ez most nem az ő dolguk.

Sajnálom hogy így alakult, de bízz benne, hogy édesapád helytálló lesz és jól kezeli majd helyzetet

2017. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy baratnom, aki az edesapja nevelt fel egyedul. Ma a divatszakmaba dolgozik, nem lett fius, kiegyensulyozott eletet el. :) Az apukakkal is lehet "lanyos" programokat csinalni. :)
2017. ápr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is apum nevel, és egyáltalán nem vagyok fiús. Az osztálytársaiddal pedig ne foglalkozz, mint többen írták előttem. 14/L
2017. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Anya is látogat minket,mi döntöttünk így a hugommal!

Mi is járunk ugyanúgy anyához is

Apának mindenbe segítek,és a hugom is,nagyon jól megvagyunk,csak hát osztálytársaim szerint furcsa...

2017. ápr. 29. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan baratnom,akit az apukaja nevel,es kb o a leglanyosabb lany,akit valaha lattam. Szoval ez nem fugg ossze.
2017. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Martin3410 ***** válasza:
19%
Nem gáz.Az a gáz hogy elhagyott anyád.
2017. ápr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!