Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, mit éreznétek ha a...

Anyukák, mit éreznétek ha a lányotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Férjetek megcsal, elhagy titeket és a családot. Az utolsó családi beszélgetésen közli van már neki barátnője, beszéljétek meg hogyan legyen a vagyonelosztás és a többi. Erre az egyik lányotok kijelenti hogy ő örül annak hogy az apjának van barátnője, ő is ismeri és megkedvelte, ott előttetek a szemetekbe.

Hogyan reagálnátok, hogyan esne ez nektek?


2017. máj. 2. 13:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

Hát mélységesen csalódnék benne ha egyébként jó a kapcsolatunk és ő így megbánt.

De ha amúgyis rossz a kapcsolatunk veszekedések kiabálások vannak tudnám hogy utál akkor nem lennék csalódott hisz rossz a viszonyunk amit remélhetőleg kinől a tesód (nem tudom hány éves de azt gondolom 13-16 lehet ) de ha huszonévesen mondta ezt akkor ez valószínű nem fog változni. Én mindenképp felajánlanám neki hogy költözzön az apjához. Jaaaa hogy neki nem fog kelleni.

2017. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
Jaaaaaa 31 éves????😅😅 akkor vedd semmisnek az előző kommentem.
2017. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú dolog, biztosan rosszul esne. De nem tudjuk, hogy milyen volt a csalàdi légkör koràbban...Ha egy 31 éves ilyet mond ahelyett, hogy csendben maradna, alapból nem lehetett jó viszonyban anyukàddal :(
2017. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Vagy az a harmincegy éves egy pénzéhes dög, aki eladta az anyukája bizalmát a lakás áráért.
2017. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

"De nem tudjuk, hogy milyen volt a csalàdi légkör koràbban...Ha egy 31 éves ilyet mond ahelyett, hogy csendben maradna, alapból nem lehetett jó viszonyban anyukàddal :("


Nekem is ez jutott eszembe, viszont ilyen helyzetben még egy idegennek sem nyomja ezt a képébe az ember, ha minimális empátia szorult belé.

2017. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Hiába a testvérem. Szájba vágtam volna.
2017. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
5%

"Erre az egyik lányotok kijelenti hogy ő örül annak hogy az apjának van barátnője, ő is ismeri és megkedvelte, ott előttetek a szemetekbe.

Hogyan reagálnátok, hogyan esne ez nektek?"


Ha te tényleg felnőtt nőnek vallod magadat, akkor ezt neked kell tudni!

Lehet, hogy ott apuka volt az elnyomott, és te a házisárkány!

Ez is egy lehetőség! Még szép, hogy örül akkor neki!


Akkora hülyeség ide kérdésként ezeket a baromságokat írni............

A ti körülményeiteket, családodat csak te ismered, és azt, hogy mi és miért történt?


Könnyű magadat áldozatnak beállítani, lehet, hogy a fele se igaz tréfa.

Hülyeség az összes ilyen kérdés, mi nem ott lakunk, nem ismerünk benneteket!

Se téged, se az apát, se a gyereked!

Azt sem tudjuk, hogy mik történtek veletek az elmúlt 10 év alatt!

2017. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
Na befutott a nőgyűlölő 49 százalékos...
2017. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Anyukámmal sose volt kedves apukám, sose foglalkozott vele, se velünk (ezért sem értem a tesómat), csak a pénz és a nők na meg a pia érdekelte apukámat, anyukám mindent próbált megtenni azért hogy megmentse az amúgy is sz.ar kapcsolatukat, nővérem sose volt jó se kedves anyukámmal. Anyukám szeretetét is elutasította. Anyukám nagyon el volt nyomva.
2017. máj. 2. 15:24
 20/30 anonim ***** válasza:
12%

"Erre az egyik lányotok kijelenti hogy ő örül annak hogy az apjának van barátnője, ő is ismeri és megkedvelte,"


Miért ne örülhetne az apja boldogságának?? Miért ne kedvelhetné az új nőjét??

2017. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!