Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, mit éreznétek ha a...

Anyukák, mit éreznétek ha a lányotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Férjetek megcsal, elhagy titeket és a családot. Az utolsó családi beszélgetésen közli van már neki barátnője, beszéljétek meg hogyan legyen a vagyonelosztás és a többi. Erre az egyik lányotok kijelenti hogy ő örül annak hogy az apjának van barátnője, ő is ismeri és megkedvelte, ott előttetek a szemetekbe.

Hogyan reagálnátok, hogyan esne ez nektek?


2017. máj. 2. 13:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%
Lekoptatnám a kis férget a továbbiakban, bánnám, hogy tisztességgel felneveltem.
2017. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%
Ki nem sz&rja le.Menjen az apjához meg a k€rvájához.
2017. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
95%
20# talán mert az apja egy gerinctelen féreg. Ha annyira rossz volt neki akkor talán el kellett volna válni és utána új kapcsolatot kezdeni. Ilyen esetben örülhetne is akár az apja boldogságának. És ugyanígy gondolnám ha a nemeket felcseréljük a történetben. Az meg van, hogy a megcsalás hazudozással és a másik megalázásával jár? Te mit éreznél ha a saját gyereked ebben részt venne? Remélem, hogy nincs gyereked és nem is lesz.
2017. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
71%
23-as, szerinted van olyan nő, aki összeállna vele?
2017. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

24-es, honnan veszed, hogy férfi vagyok?

Két lehetőség van: igen, vagy nem.

Honnan veszed?

2017. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
10%

50-50 %, és te BIZTOSRA állítod? Haláli :))))


Elmeorvost neked.

2017. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy, ha transznemű ufo is vagy, akkor is hülye vagy, ezen a nemed nem változtat.
2017. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
A te írásodon se, az biztos, hogy én mit gondolok.
2017. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%
Le fogtok pontozni, de inkább ezt hallanám, mint azt, hogy kavarja a kakit meg undokoskodik, mint egy durcás hétéves. Lehet, hogy tapintatlannak érezném, de a sárdobálásnál még mindig jobb. Nyilván körülményektől is függ a dolog, nem ismerem a pontos sztorit. Ahhoz, hogy érdemleges választ tudjak adni, az kellene pedig.
2017. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%

Hat lehet, hogy egy ideig fele sem neznek. Sot , amiket leirtal, szerintem hanyagolnam nagyon vele a kapcsolatot. Nem vagyok jo velemennyel az olyan szulokrol, akiket nem erdekel a gyerekuk. De basszus egy 31 eves norol beszelunk, o nem fog valtozni.

Testverkent, pedig lehet en is pofon basztam volna...

2017. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!