Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ilyen velem edesanyam?...

Miert ilyen velem edesanyam? Miert ilyen ellenséges? 22L lent, . Bov

Figyelt kérdés
Leszögezem felnőtt vagyok,de meg otthon elek a szüleimmel.Egyetemre jàrok ,most figok diplomàzni.Mellette dolgozom ,magamnak fizetek mindent,sot haza is adok.Segítek a hàzimunkàban,főzni,misni barmi.Mégis azt kapom anyámtol,hogy nem tartok sehol,semmire nem vagyok képes..legapróbb dolgokra...de ezt semmi előjel nélkul ,lehord mindennek:(nagyon faj,h a sajat anyàmnak sosem leszek jo es az önbizalnam is a padlô alatt van..Megjegyzem nem sztarolo magam,de mindig jo gyerekuk voltam tanultam ,dolgoztam ,sportoltam es mindenhol megalltam a helyem.Nem iszom,drogozok, bulizok,hanem építem a jōvőmet.
2017. máj. 6. 09:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsànat az elíràsokèrt, pàr helyen félreírtam de a lényeg àtjön.
2017. máj. 6. 09:18
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk ezt kérdezd meg tőle....

Napi 100 ilyen krédés van, tök őszintén nem értem itt mit vársz, mert senki nem lát a fejébe. Ülj le vele és beszélgessetek, mi baja, mit vár el tőled és miért csak bacogat.

2017. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%

ő ebben a korban már anya volt, dolgozot, elköltözöt

ő ehhez visszonyit

ezt ma már nyilván nem olyan könyű összehozni

de ha már eltartod magad neked is illene költözni

nem az a cél hogy házasodj és gyereket szülj csak hogy elköltöz

2017. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nyilvan ,így van de sztem nem vgyk elkesve,lesz diplomam ,megcsinaltam a jogsit sajat penzbol dolgozom, most teszem le a masodik nyelvvizsgam.Hazaadok,mert mindent megveszek magamnak.Nem tudok, elkoltozni annyi jovedelmem ,nincs mivel reszmunkaidoben dolgozom suli mellett, albi arak az egekben es a szoba is.e nyilvan minel elobb el akarok koltozni, nem itthon lepecolni de ,mint irtam addig is a legjobbat nyujtom nem eloskodok senkin.
2017. máj. 6. 10:53
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sarkosan gondolkodó emberek vannak sajnos. A te anyukád az egyik véglet. Igyekezz minél előbb elköltözni otthonról, és csak magadra koncentrálni!
2017. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
"Hazaadok,mert mindent megveszek magamnak." - Háááát... Pl. az még nem hazaadás, ha nem tőlük kérsz pénzt mozira...
2017. máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor leszel majd felnőtt, ha nem az ő véleményétől fog függni az önbizalmad.
2017. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolôk!A hazaadast úgy èrtem,h tenylegesen szamlakat csekket fizetek be +mindent magamnak,kajat is szoktam venni,tej,hus ,kenyer azert sztem ez szep dolog.Mas fiatalok nem is dolgiznak,sokan buliznak szorjak a penzt.Nah en nem ilyen vagyok megis nagyon sokat krutizalbak szuleim,h keves amit teljesítek.
2017. máj. 6. 11:39
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nincs veled baj. Más örülne, ha ilyen lánya lenne, tudjál róla. Akkor is, ha ő nem tud.
2017. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

11:50


Igy van, az anyud irigy rád.

2017. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!