Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azt mondta nekem csúnya...

Anya azt mondta nekem csúnya vagyok. Miért mond ilyet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és egy teljesen átlagos családban élek. Iszonyatosan kevés önbizalmam van,még a tükörbe se merek belenézni néha. Ha fotóznak, az a legnagyobb félelmem, nem merek a lencsébe nézni. Anya le akart fotózni, mert a családi évkönyvbe kell egy portré rólam. Én nem mertem a lencsébe nézni és mosolyogni ezért elkezdett üvölteni velem. A képek borzasztóak lettek, a szemem mindegyiken könnyes volt... Aztán anya azt mondta hogy leszarja és azokból a borzasztóan sikerült képekből válasszak. Elkezdte nézegetni és mondta hogy :" ezen csúnya vagy, ezen a homlokod túl magas, ezen aránytalan az arcod"... Én meg mondtam, hogy csinálok inkább én magamról mert azok a képek nem tetszenek. Erre anya azt mondta, hogy: "hát nekem se, de így nézel ki". Miért mond nekem ilyet anya? Sose történt ezelőtt ilyen, hogy ennyire megbántott volna. Valaki segítsen, már a szobából se merek kiemenni. Sose tartottam magam szépnek, de nem tudtam, hogy még az anyukam is csunyanak tart.
2017. máj. 7. 18:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
99%
Mondd neki, hogy rá hasonlítasz 😉
2017. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Úristen! Még ha úgy is van, kinek a gyereke vagy?!
2017. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Drága, tanulj meg valamit. Csúnya gyerek nincs, maximum előnytelen cuccokat használ az illető, és nem hozzáillő a frizurája.

Láttad már Magyar Barbara videóit? Kifejezetten kövér lány, mégis csinos mert ad magára, és tudja mit hordjon.


Anyukád meg megtanulhatná hogy nem bántunk másokat, pláne nem egy kamasz gyereket.

2017. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Úgyhogy kizártnak tartom hogy csúnya lennél kérdező. Csak egy kis önbizalmat kellne növesztened.
2017. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az iskolai tablo kepeimre is azt mondta hogy rosszak lettek.. És amikor elsirtam magam akkor csak annyit mondott hohy felole sirjak de ez nem old meg semmit. Milyen anya az ilyen? a baratnoimnek mind olyan jofej anyukaja van, akik mindig biztatjak oket meg minden
2017. máj. 7. 18:22
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Az anyád egy minősíthetetlen hárpia.
2017. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, anyukáddal van itt probléma, nem veled: nem értem miért akarja elvenni az önbizalmadat.
2017. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nem nem az. az ido 90%-ban kedves aranyos meg minden. de neha ilyeneket mond nekem es tenyleg ugy gondolja mert meg hetek mulva is beismeri hogy szerinte az ugy van ahogy hetekkel ezelott mondta.
2017. máj. 7. 18:26
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem vagy csúnya, egyszerűen arról van szó, hogy nem jó a fényképarcod. Nyugi, rengeteg ember van így, rajtad kívül én is. A fényképeimen mintha nem is én lennék, pedig alapjáraton eléggé szépnek szoktak mondani.


Anyukádnak meg szépen mond meg hogy ez rosszul esett neked és legközelebb ne mondjon ilyet mert tönkreteszi az önbizalmadat.


Ha gondolod küldj egy képet és megmondom az őszintét:-)

2017. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
26%
Szard le😊 én anyám is mindig mondja nekem, hogy csunya vagyok. De nem kell foglalkozni vele...szivesen beszélgetnék veled. Tudsz adni egy fb vagy akarmilyen elérhetőséget?☺
2017. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!