Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják rám a szüleim,...

Miért mondják rám a szüleim, hogy szépfiú, amikor egyértelműen csúnya vagyok? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nem értem őket. Mindig ezt mondják,pedig nem vagyok az. Az arcom egyáltalán nem karakteres és kancsal is vagyok,az osztálytársaim is sokszor mondták ezt,persze csak viccből,szarkasztikusan,de ők nem érdekelnek engem,nekik lenyelem,de az,hogy a szüleim is ezt mondják,azt vehetem úgy,hogy gúnyolódnak rajtam és nagyon rosszul esik,mert úgy érzem,hogy ezzel bántani akarnak és kezdem utálni őket,amiért viccet csinálnak a csúnyaságomból vagy nem tudom,hogy mire véljem ezt.

Mit csináljak most? Beszéljek velük,hogy többé ne mondják?



2017. máj. 14. 20:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ahányszor leszépfiúznak, nevesd el magad, és jó hangosan mondd, hogy "Volt kitől örökölnöm", és vagy apádra, vagy anyádra ints a fejeddel. Fel fognak hagyni vele pár hét után.
2021. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!