Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális a gondolkodásuk? Mit...

Normális a gondolkodásuk? Mit tegyek, utazzak el titokban?

Figyelt kérdés

21/L vagyok. Ez már minden országban felnőttnek számít, de a szüleim szemében nem. Még itthon lakom, mert suli mellett nem tudok elköltözni. Két évvel ezelőtti nyáron engedtek el először felnőtt kíséret nélkül nyaralni a barátnőmmel a Balatonra. Most szeretnék elmenni külföldre egy egynapos buszos kirándulásra, viszont egyik barátom se szeretne jönni. Nem is lehet mit csinálni, pénzbe kerül és az ember nem ad ki olyanért pénzt, amit nem akar. Nekem megvan a pénzem rá, és szívesen mennék egyedül is, de a szüleim nem akarnak elengedni. Ismétlem, 21 múltam... Csoporttal mennék, egyszerűen csak annyi a "baj", hogy nem ismerősökkel.

Nem tudom, mit csináljak, kicsit úgy érzem, nem szabad hagynom, hogy irányítsanak, meg ki kell állnom magamért, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Ne szóljak róla? Vagy mit mondjak nekik?


2017. máj. 16. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok és nem, nem voltak húdejófej szüleim, csak mikor 18 évesen nem akartak egyáltalán sehová elengedni én vállaltam, hogy üvöltözzön velem és leléptem 2 hétre téli szünetben. Tudtam, hogy kidobni úgysem fognak mert szeretnek, de ha nem teszem meg soha nem fog változni a helyzet és 25 évesen sem mehetek sehová.
2017. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1 napra nyaralni?

nem volt rövid?

mesélj milyen volt?

2021. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!