Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szerettessem meg anyukámm...

Hogy szerettessem meg anyukámmal a hobbimat?

Figyelt kérdés
Már több éve járok bábos táborba. Egy éve bábos szakkörre is járok. Mamám volt kolléganője, barátnője csinálja egyébként ezt a foglalkozást, és mivel ide kis gyerekek járnak én meg már 15 éves vagyok (legalább hat év tapasztalattal) a gyerekeket én is ,,tanítom". Ez azért nem tetszik anyukámnak, mert úgy gondolja, hogy a ,,tanár" kihasznál engem. Emellett ezt az egészet gyerekes dolognak tartja, pedig én a jövőmet is el tudom képzelni így. Anyukám nagyon ez ellen van, hogy tudnám megmutatni neki, hogy szeretem ezt csinálni és, hogy ez egy jó hobbi.

2017. máj. 17. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a foglalkozás vezetője megbíz a "tanítással", nagyfokú bizalom jele.

A másik az, hogy két dolog szaporodik úgy, ha minnél több felé osztják:

- a pletyka és

- a tudás.

.

Ülj le anyukáddal és nyugodtan mondd el neki:

örömmel csinálod, boldogít ez a ténykedés.

Jobb helyen vagy, mintha az utcán kétes társasággal csavargással töltenéd idődet.

2017. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem jó dolog, hogy a kissebbeket "tanítgatod". bár nem tudom a bábozást a felnőtt korban elképzelni, max ha hobbiból késxítesz bábokat, vagy táborokba néha segítesz. szerintem, anyukád csak azt látja, hogy gyerekes a hobbid és más elfoglaltságot választana neked. amíg viszont teheted, csináld azt, amit szeretsz. talán ha látná, hogy "tanítgatod" a kissebbeket és kicsit bevonnád őt is, jobban állna hozzá.
2017. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De hát a felnőttek szoktak a gyerekeknek bábelőadást tartani, nem értem, ezzel mi a baj. Ugyanolyan gyerekműsorokat csináltok, mintha gyerekdalokat adnátok elő, csak báboztok, nem? Mondd, hogy ez is egyfajta előadóművészet.
2017. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem értem mi baja van anyudnak a bábozással. Szerintem ne is foglalkozz anyud véleményével, csináld ha szereted.

Ami a jövőt illeti - a siker kulcsa, hogy megtaláld, hogy mivel szeretsz foglalkozni, aztán kitaláld, hogy hogyan tudsz belőle pénzt csinálni.

2017. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!