Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám folyton piszkál,...

Apukám folyton piszkál, miért? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem túl komoly. Apuék baráti társasága sokshor szervez házibulikat, ilyenkor nagyon sok család, ismerőseik ott van. Én ilyenkor a velem egykorúak társaságát keresem. Apa folyton azzal piszkál, meg a barátai is, hogy keressek magamnak pasit(?), de egyik osztálytársam már viszonylag régóta tetszik,de amikor mondjuk egyszer együtt látott minket, akkor ki akarta nyírni, (pedig csak beszélgettünk xd)

Sajnos idősebb tesóm nincs, hogy ehhez úgymond "hozzászokhatott" volna, de a 6 éves unokatesómat azzal piszkálja hogy miért nincs barátnője...

Mindenki apukája ilyen? Engem rohadtul óvni akar a fiúktól(mellesleg ha a barátnőimmel megyek valahova, akkor is piszkál hogy huu biztos pasizni megyünk..) de a nalam kisebb fiúkat meg arra motiválja, hogy "szedjenek fel mindenkit"

Most mégis mit tegyek? Szívesen összejönnek valakivel(azzal az egyvalakivel..), és pl anyu elég érettnek lát.



2017. máj. 21. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tegyed, hogy ne az apukádnak akarjál megfelelni (hisz neki úgyse lehet, látod, összevissza beszél), hanem majd csak akkor jöjjél össze valakivel, amikor már tényleg te magad akarod. Attól, hogy érett vagy, még nem kell sürgetni magadat. Sőt, igaziból pont abból látszik többek között, hogy valaki érett, hogy nem hagyja, hogy mások diktálják neki a tempót.
2017. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt ennyire felfújni, nekem is ilyen volt apukám, aztán amikor bejelentettem, hogy van barátom, csak annyit mondott, hogyha egy ujjal is bánt, akkor kinyírja. Egyébként jóban vannak. Ez ilyen tipikus lányos apa mentalitás, nem kell túlpörögni.
2017. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A fiú akit imádtam, most mondta a képembe, hogy hülye rbi vagyok, menjek a haddnemondjamhova, szóval szépen elküldött. Lehet legközelebb elmondom apámnak, ha így tettem volna most is, szerintem mostanra már nem élne..xd
2017. máj. 21. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:

12 évesen minek pasizni? Az unokaöcséd meg azt sem tudja mi az a barátnő vagy csaj (szerintem) nem hogy még csajozni.

Az én szüleim is rohadtul védnek a fiúktól, de inkább anyukám. Apa meg csak kérdezi, hogy tetszik-e valaki.

2017. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!