Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nagyobb gyereke meghalt...

Akinek nagyobb gyereke meghalt, hogy élte túl?

Figyelt kérdés
hirekben sokszor hallok ilyet,nekem ugyan először apm majd pár évre rá anyám halt meg 22 éves voltam(lány) tehát már önállónak kellett lennem,még nem költöztem el,tehát egyedül maradtam a házban,vegetáltam,mint egy szellem ugy éreztem magam,legalább ha tesóm lett volna,de sosem volt,a barátnőimbe csalódtam,mindenkinek megvan a maga baja,meg túl unalmas lehettem nekik,mindig én hivtam őket.egyik bartnőm sajnálta a hugát,mert meghaltak a nagyszüleik és pszichiáterhez jár,én fiatalabb voltam mikor apám meghalt,arra mgse mondott semmit,másik barátnőm elvetélt,igy ő arról beszél,hogy gondoljak arra sokkal durvább ha a gyereked hal meg.tehát senki nem vett engem tul komolyan,és igazából én nem tudom ezeket kmolyan venni,a szüleimet kb 20 évis ismertem,a meghalt magzatot ő meg nem is látta,hogy lehet ugyanugy szenvedni attól akit nem is ismersz,szerencsére megtaláltam a párom,azóta értelmet találok az életemnek.de ugy gondolom azokat lehet komolyan venni akiknek nagyobb gyereke hal meg.legalább már kis ideje ismerte,aki ismer ilyet,miért következett be?és hogy lehet túlélni? minden történetet elolvasok...
2017. máj. 25. 12:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
25%
Nézd, picit kellene gondolkodni, és megertened. Valóban nem tudod elkepzelni, hiszen nem élted át. Te nem tudod milyen érzés elvetélni. Te azt tudod, hogy milyen érzés felnőttként a szüleidet elvesziteni. Az sincs köszönő viszonyban sem pl azzal, amikor egy 6 éves veszti el a szüleit, ha már éppen versenyezni kell ebben.
2017. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%
19# igenis bunkó volt... ne hasonlítsuk már össze a vetélést valakinek a halálával. Igen nagyon szörnyű az is, de azért na...
2017. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2%
Valóban, utolso. Ne hasonlitsuk össze. Akkor se, amikor majd te leszel terhes. Amikor mondjuk 10 év és pár millió, megszamlalhatatlan kivizsgálás, kezeles, xarsag után végre terhes leszel és elvetélsz. Ugyan, ki nem xarja le, rázd meg magad és kész. Agyilag amúgy is zokninak tűnsz, nem is baj, ha nem szaporodsz.
2017. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!