Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem enged el? Ti elenged...

Sm's girl kérdése:

Miért nem enged el? Ti elengednétek így a 17 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok egy Balaton melletti kisvárosban lakom, és az lenne a problémám hogy anyum nem akar elengedni nyáron Pestre. Azt hogy bulizni nem enged fel, még meg is értem, de csak arról lenne szó hogy barátnőmmel, akit ő is ismer és kedvel, felmennénk, nézelődnénk,stb..este pedig hazajönnénk. És nem akar elengedni. Vajon miért nem? És ti hasonló esetben elengednétek a gyermeketeket? Én szerintem nem adtam erre a bizalmatlanságra okot, sosem kellett sehonnan részegen összeszedni, bulikból is mindig normális állapotban jövök haza, jól tanulok, nyárra már megvan a melóhelyem, stb.Szóval nem értem.

Köszönöm hogy elolvastad és válaszolsz!

17/L



2017. máj. 25. 19:49
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
18%

Hát az én lányom 18 lesz. Egyedül közlekedik pár éve Pestről - Veszprémbe

De ennyi idősen nem engedném meg,hogy egyedül elmenjen csavarogni a szüleitől 4 órányira. Ez brutál, bármi történhetne. Majd,ha a kisasszony kijárta a gimit mehet egyedül bárhova, de addíg csak felügyelettel vagy egy ismerősével induljon aki idősebb nála. Ha meg megerőszakoljàk stb akkor én lennék a felelőtlen apa és mindenki engem hibàztatna. Könnyű vàdaskodni àm, és még könnyebb rà bólintani arra hogy a "felnőtt" kölyök egyedül csavarogjon..-.-

2017. máj. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm hogy megosztottátok velem a tapasztalatokat, meglátjuk mi lesz.
2017. máj. 26. 20:12
 23/24 anonim válasza:
79%
17 evesen kulfoldre jartunk szulok nelkul, nemhogy orszagon belul nem engedtek el.. nemertem az ilyen szuloket es jogosan lehetsz felhaborodva, hogy nem engednek el 18/f
2017. máj. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
69%

Én nem aludhatok senkinél, este 8-ra haza kell érnem nyáron is. Te azért jobban jártál :D

17/L

2017. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!