Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnátok ebben az...

Ti mit csinálnátok ebben az esetben? 17/f

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy mivel jövőre végző leszek szakközépben lesz szalagtűző "bál".

Mindenki 2 személyt (szülő) vihet magával.


Nálunk viszont az a helyzet, hogy a szüleim 10 éve elváltak. Mindkettejükkel jó viszonyban vagyok, anyánál lakom, de a hétvégéken apánál vagyok.

Anyunak van élettársa, apu egyedül él.

Anyum azt akarja, hogy őt és az élettársát hívjam el mert(...) a faterral nagyon nincsenek jóban.

Én viszont azt szeretném ha a két szülőm! lenne ott.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2017. máj. 28. 22:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Azokat az embereket hívd meg akik közel állnak hozzád és fontosak számodra! Anyukádtól amúgy ez tényleg elég önző dolog.
2017. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Mivel 10 éve anyud már máshoz vonzódik - lehet, hogy sikeresebb és boldogabb is mellette - nem tudni, és a mostoha apád a Te boldogulásod komolyan vette és támogatott, nevelt és vigyázott Rád.

(ki tudja ki mennyit tett azért, hogy Neked jó életed legyen.) - rajtatokon kívül?

A mostoha apád biztos szereti anyudat és Téged is elfogadott.

Érdemes ezért tisztelni a jelenlegi családod.


Hívd össze a famíliát egy vacsorára egy semleges helyen és beszéljétek meg.

10 év hosszú idő egy családi életben is.

Érthető, hogy a nemző apád fontos.

Miért ne lehetne a két apád jó barátok?

2017. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Én tavaly pont így jártam. Akkor úgy döntöttem, hogy a saját apám, és a saját anyám lesz ott, pedig már mindkettőnek volt komoly kapcsolata, házasság (egyébként az én szüleim is tavaly volt tíz éve h elváltak :D). Elmondtam nekik, hogy nem érdekel, hogy mit gondolnak egymásról, legyenek felnőttek, és bírják ki. Mindkettő ugyanolyan fontos a számomra, és szeretném, hogy mindkettő lássa a szalagavatómat. Megértette mindenki, nem volt vita.

Viszont tettem egy próbát, és elmondtam az igazgatóhelyettesnek, hogy lényegében nekem négy szülőm van, és nagyon jó lenne, ha kapnék még két jegyet. Szerzett nekem még kettőt, így meg volt oldva, mindenki eljöhetett, de akkor se lett volna semmi, ha a mostohák nem jönnek. Felfogták, hogy ez az én napom, ez rólam szól, én döntök, nem ők. :D

2017. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
Én mindenképp megpróbálnék több meghívót szerezni, nálunk a suliban is úgy volt, valaki nem hívott senkit ezért a meghívója megmaradt, azt megvehette más. +1 meghívót biztosan tudsz szerezni.
2017. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Hívd meg apud, meg anyád élettársát XD
2017. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%
Én nem értem , mi az hogy csak két embert vihettek? Nalunk ugy volt , hogy mindenkit megkérdeztek , hogy hány jegyet szeretnénk venni , hányan leszünk a családból valaki 20! embert hívott meg. És ez most volt februárban ,nem évekkel ezelott.
2017. máj. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%
Apám,anyám jönne,de nem jó messze ületném őket. Ennyi.
2017. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha igazán tiszteknek téged, ezen az egy napon kibírják egymás társaságát gond nélkül.
2017. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy csinálják, akiknek testvérük is van! Agyrém! 2 vendég/fő? Már el van baltázva a rendezés, ha ilyen pici a befogadóképesség! Nálunk a diákönkormányzat kezdeményezte a nagyobb helyszìnt, és végig is vitték. Kilincseltek támogatókért, szponzorokért, hogy anyagilag is elviselhető legyen. Szerintem ez a megoldás.
2017. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudod mit akarsz, akkor minek a kérdés....

Hívd a fatert a mutert és kész, ez a te eseményed ezen korodban és ezt szeretnéd. Megértik, ha szeretnek...ők is voltak ifjak, emlékeztessed esetleg.

2017. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!