Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám pasija aki velünk...

Anyám pasija aki velünk együtt él nem segít semmiben anyám mégis isteníti! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyám élettársa aki együtt lakik velünk itthon munka után semmit sem csinál! Szóval hazajön a munkából megsüti a csirkemelljét, és leül tv-zni. Anyám vette a házat, ő tart el minket is (én és az öcsém) mit a pasas fizet az a saját része úgyértem a ruhái a benzin a csirkemell meg a rizs. Amit anymért tett az annyi h vett neki egy kocsit. Anyám fizeti a számlákat a többi élelmiszert stb. Szóval a pasas hazajön anyám addigra megsüti neki a csirkemellét és a rizst, a pasi megeszi az akkori adagját, leül a tv elé és akármi is megy focit néz. Ez a másik, ha a pasas itthon van akkor semmi más nem mehet csak a foci. Mióta anyum osszejot vele oruletes foci rajongo lett (de ismerem anyam es ha o rajong valamiert akkor o nem ilyen, egyertelmu h a pasiert csinalja.) Jó bevallom a csavo nehna segit a kerteszkedesben is. En es az ocsem is utaljuk a pasast mert bunko és azt hiszi magarol h ha neki nem csinal meg valaki valamit akkor az mar ilyen meg olyan megbizhatatlan. Egyfolytaban probal viccelodni de ilyen bunko modon h pl mond vmit en meg direkt visszakerdezek h oldjuk a feszkot h de nem azt mondtad.... erre o sztem nem veszi h en is csak viccbol kerdeztem hulyenek nez es igy elkezd magyarazni mintha o lenne a mindent tudo. leirhatatlanul idegesito h csak itt eloskodik es alig tesz valamit. ha anyamnak szolok h ez igy nem jo akkor elkezdi h de ilyen meg olyan kedves es ha nem tetszik vmi akkor lehet menni (amugy en tobbszor is felajanlottam h elmegyek apamhoz de amikort osszepakolok akkor meg nem enged el mert o azt akarja h egy nagy csalad legyunk persze fa*zt akkor elobb op szaljon le a foldre es szoljon a pasinak h ez igy nem palya. Ebbe lehet valami beleszolasom? ja es amugy a pasi velunk nem is kommunikal max koszonunk neki azat ennyi

2017. máj. 29. 23:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
80%
25-ös, anyuka a munkában is gürizik, a háztartásban is, a gyereknevelésben is, az úriember meg a kertészkedésben segít. Azért ne ájuljunk már el egy férfitől, aki annyit tud, hogy van munkahelye és vett egy autót.
2017. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
21%

Hello Kérdező!


Te hány éves vagy? És anyád hány éves? A pasas mennyi és főleg: mióta vannak ők együtt? Mikortól költözött oda?


Sajnos ismerem a jelenséget, ez a bunkósbot vadbarom aki mindig kondizik és sör meg focit ismeri. Azért "kell" neki minden áldott napra a csirkemell és a rizs igaz?


Mondom ismerem ezt a bunkósbot jószágot mind a "humorát", mind pedig az életvitelét, azt mondanám, hogy menekülés és tipli, de mivel anyádé a főszerep, így nem sokat lehet tenni. Kb. semmit.


Te nem szólthatsz igazán bele, és "tűrnöd" kell, hogy ő "boldog".


Mondjuk az ilyen nőről is megvan a magam véleménye aki egy ekkora taj paraszt kondizós bunkósbotot képes szeretni és elviselni.


Legközelebb ne csak fenyegetőzz, költözz is el!


Jobb lesz így mindenkinek. Anyád meg maradjon emellett a f_szfej mellett! Sótlan, bunkósbot, kondizós, ütődött hímsoviniszta barom!!

2017. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
38%

#29

Mondd, neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

2017. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
26%
#33 Mi lenne? Az a típus, aki magát a szót is egy l-lel írná....
2017. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a kérdező tipikusan az, aki a hibát keresi a pasiban, felfúj minden.

Na persze, anyukád veled matekozza ki a rezsit, meg hogy ki mit fizet...elèg hihető. Azt se kell benyelni, hogy non stop foci megy...

Szerintem tipikus pèldaja annaky amikor a szülőnek új párja van, de a gyereknek nem tetszik, kígyót békát kitalál rá. Mert mi az hogy köszönsz csak neki ès kèsz?

Mi lenne ha beszèlgetnèl vele, talán nem lenne kènytelen a focit lesni.

Sőt a kèrdező azt írja mèg a kajáját is megsüti magának munka után, akkor nem hiszem hogy olyan lusta pasi...

Van rossz nevelőszülő szèp számmal, de ez nem az az eset.

Ez az az eset, amikor a gyereknek semmi nem jó, mert nem csak h van anyucinak.

Nőjjèl fel, anyád nem èlhet mèg 40 èvig maga, vagy azt akarod hogy tesóddal majd elhúztok par èv múlva, ès anyukád 0 társasággal èljen.

Önző dög vagy.

Menjèl akkor apádhoz, gondolok eleped utánad. Vagy nem?

2017. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
38%

Szòval barki magara vehet a nyakába egy idiotat akinek hidallasba all naponta es ott sutögeti maganak a csirkemellet, vagy sütteti.

En ilyen kapcsolatba nem mentem volna bele , nökent , ilyen szobatarsi kapcsolat , meg csak nem is lakótársi, ilyen anyuka megföz mindenkinek , ha amúgyis a konyhaban van miert nem tud kiszolgalni egy kant is, szòval ez egy szamitó pasas , aki megalapozta az ötcsillagos ellátást magának

2017. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
95%

Ennyi leírásból aligha lehet bárkinek is igazat adni.

Még azt se tudni, a kérdező hány éves, a testvére hány éves, milyen régi a kapcsolat, stb.

Még azt sem írtad le, hogy fiú vagy-e vagy lány.

Bár a leírtak alapján gondolom fiú.

Ha valóban apukádhoz akarsz költözni inkább, és nem csak gyerekes hiszti az egész, akkor amennyiben elmúltál 14 éves, magad rendelkezhetsz róla, melyik szülőnél akarsz élni. Apukád tud róla, hogy inkább vele szeretnél élni? Megengedheti anyagilag? Valóban jobb lenne vele? Gondolom azért nem véletlen, hogy anyudnál vagytok mindketten. Gondold át.

Az én szüleim is elváltak már több mint 10 éve, anyumnak azóta se sikerült tartósabb partnert találnia, egy bizonyos kor felett már nagyon nehéz, mert aki egyedül van, annak általában van valamilyen oka, nem feltétlenül azért, mert normális, de anno rossz párt választott és túl későn jött rá.

Még azt is el tudom képzelni, hogy anyudnak azért jó így, mert úgy gondolja, hogy jobb úgyse akad, ez meg legalább van, kb. normális, elviselhető és jobb úgyse akad.

2017. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
27%

33: Nem tudom egy fogalomról miért kellene különálló véleményt alkotnom, neked mi a véleményed róla?


34: Tisztában vagyok vele, hogy hogy kell leírni, de a te értelmi szinted megkérdőjelezném az alapján, hogy bármiféle alap nélkül teszel kijelentéseket a helyesírásom illetően.


Gondolom nem tetszenek a hímsoviniszta poénok, pedig nem gondolom őket komolyan, amíg ti komolyan gondoljátok a névtelenül végzett "alázást". :) <3

2017. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
97%

Elárulnád végre kérdező, hogy most konkrétan mi is a problémád vele?

Mert a leírásod semmi másról nem árulkodik, minthogy gyerekesen a földhöz vered magad, hogy anyucinak van egy párja, így nem te vagy non-stop a középpontban. Tudod attól, mert a szüleid elváltak, még nem lesznek életük végéig egyedül. És anyukád párja teljesen korrektül viselkedik, normális, a nevelésetekbe se szól bele a leírás alapján, és anyukáddal szeretik egymást. Lerí rólad, hogy te mindent megteszel azért, hogy negatív színbe állítsd be. Gusztustalan, ahogy viselkedsz vele, mikor ő semmi rosszat nem tett irányodba. Ha ennyire gyerekes vagy, akkor tényleg jobb, ha apádhoz költözöl. Aztán talán egyszer benő a fejed lágya és rájössz, hogy az ember társas lény, és anyukád korában baromi nehéz olyan férfit találni, aki normális, és a nő gyerekeit is elfogadja!

Mellesleg miből gondolod, hogy apádnak nincsen új élettársa? Vagy majd ott is elő fogod ezt a sértődött óvodás jelenetet adni?

Anyukád pasija nyilván azért nem beszél veled, mert látja, hogy te nem kedveled őt. Ráadásul gusztustalan módon még a testvéredet is bujtod ellene. Ha ennyire önző és gyerekes vagy, akkor én anyád helyében még csomagolni is segítenék, hogy menj csak apádhoz. Csak tudod lehet apádnak meg olyan nője van, aki nem fog téged elfogadni, és majd az apádat fordítja ellened, meg miatta nem fog veled foglalkozni. Akkor majd talán belátod, hogy te ugyanezt a gusztustalanságot próbáltad meg anyád pasijával csinálni.


Mellesleg a pasi 10-szer többet ad a háztartásba, mint ti ketten együttvéve.

2017. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Írtsd ki a fajtáját.xD
2021. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!