Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik ilyen? Olvastam...

Létezik ilyen? Olvastam olyanról ha valakivel huzamosabb ideje él az ember azt külsőleg elkezdi formálni? Elveszti a másik ember vonásait aki nincs az életébe?

Figyelt kérdés
Jelenleg édesanyámmal és fél éves gyermekemmel élek együtt miután a feleségem itt hagyott minket egy másik férfi miatt.A mi esetünkben ezeket a változásokat véltem felfedezni.Az anyja nem is látogatja a lányát.
2017. jún. 2. 08:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
Na szoval, nekem meg az uknagyanyam mar reg nem elt, amikor megszulettem, megis szakasztott o vagyok a szuletesemtol kezdve a mai napig. Genetikarol dereng valami?
2017. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni a vonásokon - sajnálatos, hogy így alakult, de szépen neveljétek, és minden rendben lesz
2017. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Belső tulajdonságait max., a többi genetika, szerintem ez nem lehetséges.
2017. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

Valóban magyarul van, de csak nagyon nagy jóindulattal lehet értelmezni, és úgy is csak sokszori elolvasással és hosszas gondolkodással. Az eddigi válaszolónak igaza van abban, hogy olyan ez, mint suliban a dolgozat, beadandó. Ha nem egyértelmű, akkor a tanár nem fogja bogarászni, itt sem fogja senki sem addig nézni, amíg meg nem érti.


Nem balladai homályban kell beszélni, hanem megkérdezni, hogy "azt vettem észre, hogy mióta a feleségem elhagyott minket a babánkkal együtt, a gyerek egyre inkább rám kezd hasonlítani külsőleg, mintha változnának a vonásai, a kinézete. Lehetséges ez?"

2017. jún. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Szerencse,hogy az anyjából senki sem lát semmit csak belőlem és anyámból,nem érdemli meg az anyja,hogy formázza a gyereke.Bocsánat,hogy ezeket fogalmazom de végtelenül dühös vagyok.
2017. jún. 2. 08:39
 16/24 A kérdező kommentje:
Nos igen elnézést ha rosszul fogalmaztam meg a kérdést.
2017. jún. 2. 08:41
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen.Egyrészt genetikailag is hasonlíthat anyukádra, másrészt a mozdulataik, mimikáját, szokásait eltanulja és ez még hasonlóbbá tesz. Ugyanakkor nagyon fontos, hogy később se büntesd a gyereket, ha valamelyik tulajdonsága, majd az anyukájára hasonlít, hiába vagy most nagyon dühös rá. lesznek meglepetések, amikor a fejedet fogod majd, hogy tiszta anyja, akkor okosan neveld majd és ne kárhoztasd érte.
2017. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Esetleg ha jönne egy másik nő az életembe?Akkor meg lehet hogy annak a külső jegyeit venné át?Érdekes amúgy nem csak olvastam de a minap láttam ilyen dolgot.
2017. jún. 2. 08:58
 19/24 Mraz Ariston Simon ***** válasza:
78%
Figy, nagy egyszerű ember lehetsz. Ilyen nincs. A külsőt az öröklött gének határozzák meg, feleséged és te 50-50%ban. A nagyszülőkből ennek a fele, dédszülőkből a negyede öröklődik át és így tovább.
2017. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Max a személyisége változhat, de nem a külseje, az genetika.
2017. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!