Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Találkoztak már ilyen helyzett...

Találkoztak már ilyen helyzettel egy családban?

Figyelt kérdés
A korábbi házasságban született feleségemet akkor vesztettem amikor közös gyermekünk 3,5 éves volt.Tisztességgel neveltem, majd 19 éves korában újra nösültem.A nejemnek nem volt és ebből a házasságból sincs gyermeke. A fiam egyetemen tanul , helyt áll, de gond , hogy az általam vásárolt lakásban nem tart nagy rendet. A nejem azt nyilatkozta " zárjam ki a lakásból addig be ne engedjem amig nem hajlandó rendet tenni...." A néhai élettársa gyermeke többször meglátogatta Öket a nejem régi otthonában , de Ö kiadta az útját, hogy többet oda ne menjen. Milyen lelkületű ember az ilyen ???

2017. jún. 2. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Rossz. Egyébként az hülyeség ha azon vitatkoznak ha egy felnőtt ember nem takarít eléggé. De amúgy rossz.
2017. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nejed egy észlény. Ha kizárod a fiad a lakásból, nem tud bemenni rendet rakni... :D


Amúgy nyugodtan mondhatnád Szíved Fucking Választottjának, pontosan ugyanezt, csak nem rendetlenséghez hanem még egy ilyen gennyes elszóláshoz kötve.

Hátha az agyához kap.

2017. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Hasonlóval igen-sajnos-. elég gáz.
2017. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha ennyire zavarja, igazán besegíthetne a takarításban.

Én biztos, hogy rászólnék, hogy fejezze be, ilyen megnyilvánulásokra nem vagyok kíváncsi. Ha neki nem tetszik, és segíteni sem hajlandó, a véleményét tartsa meg magának.

Ha kitiltja a gyereket, mert trehány és elvárná ezt tőled is az ilyen ember lelki világa ritka szegény, és felszínes.

2017. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem egyetemista koraban kellett volna rendre tanitani a fiadat. Ez a te sarad. Az meg hogy az elettarsad egy kotnyeles perszona az meg az ove. Ja meg most mar a tied is
2017. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!