Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám kibírhatatlan. Mit...

Anyám kibírhatatlan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is kicsit magamról: szerintem egy "normális" 16 éves lány vagyok. Sportolok, viszonylag jól tanulok (3,4,5). Csak anyám... ez az egész 14 éves koromban kezdődött. Igaz addig sem volt felhőtlen a kapcsolatunk. Szóval egyik percrol a masikra elkezdett szepen mondva b*nko lenni velem. De persze a tesom az isten. Neki mindent nekem semmit. (Lehet velem azert lett ilyen mert akkor majdnem megeroszakoltak es akkor lerontottam az atlagom a suliban). Es nala mindennapos a nem vagy a gyerekem, rib#nc vagy kifejezesek. Mit tudnek tenni?

2017. jún. 2. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
vágd pofán, elég nagy vagy már.
2017. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En nem akarom bantani
2017. jún. 2. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Leülsz vele beszélni. Szépen elmagyarázod neki hogy neked mennyire rosszul esik hogy igy bánik veled. Legyel kompromisszumkesz. Kerdezd meg mitol valtozott meg a viselkedese irantad es hogyan tudnatok helyrehozni: te mit tudsz tenni es o mit kellene h tegyen.

Ertelmes lanynak tunsz es 16 evesen rohadtul szukseged lenne az anyadra, nem pedig arra hogy beled marjon. Tesodra nem szamithatsz? Idosebb nalad?

2017. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Idosebb es fiu es nem szamithatok ra
2017. jún. 2. 21:00
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
100%

"vágd pofán, elég nagy vagy már."

Istenem mekkora kib...tt kretének járnak ide....

2017. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kretén az első csak neki ez jött be

Nekem hasonló problémám van\volt anyámmal egyszer meg akart ütni mert idegbeteg volt valamiért de hamar leállítottam a 100 kilómmal és 190 es magasságommal erről az ötletről.nem bántottam mert én se akartam mint te kérdező,de elküldtem az annyába mikor már nem bírtam tovább.Azt semmi kép ne várd meg hogy meg akarjon verni mert nem tudom a testi adottságaid de nem hiszem hogy olyan adottságaid lennének mint nekem.

Így az egyetlen tanacsom ami nekem bevált hogy elküldöd a francba és megmondod neki hogy nem a kutyája vagy hanem a gyereke és ehez méltóan beszéljen veled.Nekem ez bejön néha néha beszól még ilyeneket h "nyald meg a fszt"akkor Megmondom neki hogy nyald meg te es elmondom azt a szöveget amit az elobb akkor megint észbe kap egy kis időre

Remélem beválik

2017. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom tanacsod, hat nincsnek valami jo testi adottsagaim eleg vekonyka vagyok :,D
2017. jún. 11. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!