Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlöl az anyukám! Mit csináljak?

Gyűlöl az anyukám! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rettenetesen gyűlöl az anyukám engem.

A szüleim elváltak, az apám több éve nem keres, nem érdeklem.

Az anyukámnak van a mostani párjától 2 pici gyereke, őket szereti és sokat foglalkozik vele, velem egyáltalán nem és ezt hozza fel példának mert velük kell foglalkoznia, folyton kiabál velem, mindenbe beleköt amit csak csinálok, már lassan tanulni nem hagy,mert miért nem segítek neki, pedig én segítek neki de ő nem fogadja el... Mindig ha találkozunk ismerősökkel és a gyerekeikről van szó , akkor ő mindig dicséri azt a gyereket meg mondja "de jó neked , de szerencsés vagy hogy ilyen jó gyerekeked van", pedig semmivel nem vagyok rosszabb , jó néha kupi van a szobámban de csak az asztalomon, szóval burkoltan engem szid.. Én amúgy egy kitűnő tanuló vagyok, de nem érdekli mert nem kerültem be a legjobb suliba a városban...

Már szinte depressziós vagyok , hogy szinte mindkét szülőmet elvesztettem, a nevelőapámra támaszkodhatnék, de ő is igazából anyámnak ad igazat. Jártam pszichológushoz, szeptembertől újra megyek terápiára..

Hogyan tudnám megváltoztatni az egészet? 16L


2017. jún. 4. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%

Vagy megbeszéled anyukáddal, vagy sehogy, és szép lassan önállósodsz.


Én hasonló helyzetben voltam, és életem legjobb időszaka van mióta nem vagyok otthon. Hétvégente meghívnak ebédelni, az épp elég (sőt sok) is.


Bááárr... Az természetes, hogy a két kicsi gyerekkel foglalkozik többet, nem egy 16 éves nagy lóval. Mielőtt nekirontanál anyukádnak, vagy mielőtt elhúznád a csíkot otthonról, egész biztos hogy nem te reagálod túl???

2017. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Bírj ki még 2 évet valahogy, aztán lépj le. Sajnos nagyon sok ilyen retek nő van, kap egy új f...t és azért a lelkét is eladja a sátánnak.
2017. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Totális metál válasza:
És ti mit gondoltok hogy velem az élet gyerek játék? Engem anyám meg azért utál mert ki mondom hogy mit gondolok 1 dologról... Én is el tudnék menni mert pénzem van miből meg éljek és el mennék dolgozni valahol máshol csak nálam az van hogy apám mellettem áll. De már tervezem hogy el mennjek otthonról. És az egyetlen hely ahol valakinek fontos vagy az a föld alatt van... Nem arra utalok hogy légy öngyilkos csak mondom hogy milyen szar az élet..
2017. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És mi történik a pszichológusnál? Ő nem beszél anyukáddal?
2017. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Iskolapazichológus nem kell szülői engedély hozzá
2017. jún. 5. 13:57
 16/17 anonim ***** válasza:
Anyukád nem is tudja, hogy jársz?
2017. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De tudja.
2017. jún. 5. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!