Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Makacs huszonévest hogyan...

Makacs huszonévest hogyan lehetne jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés

Lány tesóról van szó Ő 22, én pedig a bátyja 25.

Mindig is önfejű volt ezelőtt is csak akkor rá lett hagyva mert jól tanult aránylag, és csendes volt, rendben haza jött, de azt mai napig rühelli ha megmondják neki a véleményt.

Mióta megcsinálta a jogsit, azt gondolja kezében a hatalom, 3 hete vezet de ahogy jött az autó úgy az esze is elment, tegnap szóltunk neki hogy örülünk hogy sikerült neki a vizsga meg minden de most már vegyen vissza és ne játssza a taxist, amikor épp szabadnapos, elviszi a srácot dolgozni, és jön vissza, ezt megcsinálja akkor is ha épp megy dolgozni előtte őt elviszi, és úgy megy munkába.

A fogyasztásról már nem mondok semmit mert itt sokan lehidalnának szerintem, pedig egyszerű 1,5 literes benzines.

Különben nincs ráutalva hogy autóval járjon mindennap, mert villamossal és busszal félóra elérni a melóig, csak neki most már a kényelemről szól a dolog, még akkor is jobban kijönne ha egy vonalas bérletet venne, és minimalizálná az autó használatot, mert fizetéstől fizetésig lehet kibírja egy rutinos sofőr 2 tankolásból, neki viszont így kell 3, kitudja hogy egyáltalán közösen tankolnak-e bele vagy tesóm ebben is mártírkodik és ő fizet mindig.

A barátjával totál közömbös a viszonyunk, felnőtt létére nem képes bejönni inkább a ház előtt álldogál, utoljára karácsonykor volt akkor is inkább a szobában voltak, mintha nem szimpatizálna velünk, na mindegy.

Tesóm céltudatosabb, a srác meg szerintem az ellentéte, majd ráérünk még módon él.


Az autó árában pedig van szülői segítség is, meg én is adtam bele, mert megért annyit, viszont most már Anyuékkal beláttuk hogy csak egy bosszúság az egész, állandóan rágjuk a kefét hogy nehogy nagy balesetet csináljon valahol, hisz ehhez is két ember kell, hiába vezet az egyik jól ha a másik hibázik.

Meg sem hallgat minket, én két mondat után be is fejeztem mert értelmetlen az egész.

Beletörődtem a helyzetbe, csak remélni tudom hogy jobb belátásra tér.

Az autót is féltjük, meg a hülye kis fejét is, hisz Ő nem látja át a dolgokat úgy mint mi, mondtam neki hogy ha a összetörnék az autót, ne számítson segítségre mert szóltunk előre.

Majd fényképen, meg az udvaron nézheti.


2017. jún. 5. 23:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az azért durva hogy te akarod megnevelni a 22 éves húgodat... 😁😁

Szerezz inkább egy barátnôt és ne más életével foglalkozz.

2017. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Már megint te?

Múltkor ugyanez volt a problémád...

2017. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk egy nőtől mit vár az ember,"


Szóval nem is a testvéreddel van a bajod, hanem a nőkkel. Értem. Keres fel egy pszichológust.

2017. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mit számít a nem, férfiak is etetnek a kocsival sokat rövid távon...

Valaki kérdezte, hogyan lehet a fogyasztással trükközni, keressen rá a hipermilingra, poénos téma, nekem speciel a hobbim. De a kis fogyasztás az autóvásárlással kezdődik, nem minden kisautó eszik 3 litert százon ideális körülmények között sem.

A legtöbb embert nem érdekli az ilyesmi, városban sem, ahol a legtöbbet számít a technika.


Nos, ami a leírást illeti... Olyan durva tényt nem láttam benne, inkább az ellenérzés süt belőle. Van jogsija s most vezet. És?

A párjával a szobában vannak együtt, ez is mekkora.ű

Írod, hogy így elment az esze meg úgy, de nem látok érvet.

Olyan nincs, hogy egy rutinos sofőr "2-szer tankol". Van, aki napi 5 km-t vezet, van, aki 100-at, van, aki 4 liter alatt fogyaszt, van, aki 10 fölött, nincs itt a világon semmi összhang, a rutin sem számít...

2017. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!