Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haragudnátok a 26 éves lányoto...

Haragudnátok a 26 éves lányotokra, ha egy 50 éves férfiben találná meg a párját?

Figyelt kérdés
Nem egy lerobbant ötvenesben, hanem egy abszolút sportos, feleség, exfeleség és gyerekmentes jól szituált emberben. Tegyük fel, a lánynak régóta nem volt barátja, sosem tudta igazán boldoggá tenni senki, de most repked a boldogságtól... Mit szólnátok?
2017. jún. 11. 21:31
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok aranyásó, a személyiségével és a lehengerlő stílusával fogott meg engem.

Nem, nem tervezek hosszútávra, mivel majd úgy 35 körül szeretnék gyereket.

2017. jún. 12. 08:10
 22/31 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék rá, de leülnék vele elbeszélgetni a kapcsolat lehetséges problémáiról a későbbiekben... generációs különbségek, óhatatlan későbbi életvitel-beli különbségek, a lány hajlandó-e a férfit ápolni, ha az 10 év múlva mondjuk stroke-ot/infatkzust kap (és nem, az nem függ attól, mennyire sportos az illető... hasonló korkülönbséggel rendelkező ismerős párnál az aktív sportoló, izmos férfi kapott szívinfarktust... és erre a nő nem volt felkészülve, otthagyta, amilyen gyorsan csak lehetett).
2017. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Kerdező 10év múlva ha a lanyod megözvegyül arra figyelj hogy elvegye a lanyod es ne legyen gyereke mert akkor a lanyod nem kap semmit!
2017. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
21%

"Nem, nem tervezek hosszútávra, mivel majd úgy 35 körül szeretnék gyereket."

Akkor meg mi célod ezzel a kapcsolattal? Hogy lehet úgy egy kapcsolatba belemenni,hogy nem tervezel hosszú távra? Kapcsolat az, aminek már az elején a végét tervezik? Nem.

Ne haragudj, de a gondolkodásod hányinger.

2017. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nem csak én nem tervezem ezt életem végéig, de ő sem. Nem hülye, tudja, hogy mi a helyzet, ahogyan én is. Ez még nem zárja ki azt, hogy boldogok vagyunk jelenleg, ami azért nem elhanyagolható "részlet".

Ha ennyitől hányingered lesz, érdemes kivizsgáltatni, komoly gond is lehet a háttérben. ;)

2017. jún. 12. 12:18
 26/31 anonim ***** válasza:
33%

#25 : ÉS ha ő sem tervez örökre, az mivel jobb?

Megterveztél egy véges "boldogságot", ez szerinted normális? Ez valódi boldogság?

Te leszel az a nő, ha ennek a "kapcsolatnak" vége lesz, keres egy pasit, akitől el fogja várni,hogy ilyen defektes múlttal ő majd fene nagy nőként tekintsen rá, pedig normális pasi keresni fog mást...


A kezeltetés lehetőségét pedig rád hagyom. Neked tuti lelki problémáid lehetnek, te egy 50 éves pasival tervezed a véges boldogságodat.

2017. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kerdezo ugy gondolta, hogy nem ugy ment bele alapbol a kapcsolatba, hogy aso, kapa, nagyharang, hanem, hogy majd alakul.... szerintem ebben semmi gond nincs, sot engem az ijesztene meg, ha valaki mar az elso randin nyomatna a csalad meg hazassag dolgokat. Ennyi erobol a tiniknek (17-19 evesek) se legyen kapcsolatuk...
2017. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!

Sajnos itt a legtöbb válaszoló alapból irigy és nekik az okoz kielégülést, ha beszólhatnak itt bárkinek, akinek volt annyi esze, hogy nem egy saját albérlet volt számára az életében elérhető maximum.

Te találtál egy normális egzisztenciájú embert, aki nem gyíkon és a fészbúkon töltötte hereveréssel az életét, és ezért vitte is valamire.

Tart ameddig tart és még komoly szerelem is lehet belőle.

Sok sikert hozzá.

2017. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Együtt vagyunk, csak anyu miatt félek kicsit.
2017. jún. 12. 18:16
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen, aki negatív véleménnyel van ,csakis irigy lehet, milyen igaz... :)
2017. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!