Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hova engednétek el a...

Szülők! Hova engednétek el a 15 éves lanyotokat este városba?

Figyelt kérdés

A szüleim nem akarnak beengedni, mert mást nem tudnak elkepzelni mint hogy inni akarok. Egyszer nagy nehezen elengedtek, de "csalodtak bennem" es hazarangattak elobb. Most más tarsasaggal mennék (2 barátnőm) és még nem próbáltam elkeredzkedni, mert nem tudom mit mondjak. Arra gondoltunk hogy elmennenk tekezni vagy ilyesmi, de azzal is az lesz a bajuk, hogy miert nem tudom napkozben.

Szoval szerintetek mit mondjak?

11 körül már otthon lennék



2017. jún. 12. 22:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
29%
10: Azért az már kicsit túlzás hogy egy 17 évest nem engedik csak 10 ig , amikor alabból a szalagavató tovább tart... 1 év és felnőtt lesz azért ne ezt hozzuk fel példának... Egyébként elmondod hogy mész a barátnődhöz aludni aztán ott titokba kimentek. Ennyi idősen én már titokban lementem az ország másik felére, találd fel magad.
2017. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én sem engednélek el, te is mondtad, hogy csalódtak már benned.

Max. este 7-ig. Nem értem mi a jó az éjszakázásban...pedig 14 vagyok.

2017. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Sehova.
2017. jún. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszavaknál a "(...) buli, (...) kocsma, (...) ivás" kicsit ellentmondásos az állításaiddal szemben.
2017. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Az utolsó vidéki busz 22:45kor indul

A városi meg 23:10kor kb

Legalábbis Győrbe( es gondolom nem poenbol jelölted meg Győrt címkebe)

Baromság hogy csak inni lehet bemenni a városba.

Esztek valamit aztan kiültök a Raba/Duna partra beszélgetni, (A Rado sziget es környéket inkabb kerüljetek) lehetőleg tényleg alkohol nelkul mert mostanaban egyre több az ellenőrzés,igazoltatás.

Apropó

En is ennyi idős voltam mikor először elengedtek.

Viszont azt nem hinnem hogy a szüleim felelőtlenek lennének. Mindketten rendőrök. :)

Inkabb a hajnali órák szoktak balhesak lenni.

Viszont 15 évesen addig tényleg nem kell kint lenni.


17/L

2017. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
15 évesen jó ha kb. Sehová nem engednek este nyolc kilenc óra után.
2021. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!