Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hova engednétek el a...

Szülők! Hova engednétek el a 15 éves lanyotokat este városba?

Figyelt kérdés

A szüleim nem akarnak beengedni, mert mást nem tudnak elkepzelni mint hogy inni akarok. Egyszer nagy nehezen elengedtek, de "csalodtak bennem" es hazarangattak elobb. Most más tarsasaggal mennék (2 barátnőm) és még nem próbáltam elkeredzkedni, mert nem tudom mit mondjak. Arra gondoltunk hogy elmennenk tekezni vagy ilyesmi, de azzal is az lesz a bajuk, hogy miert nem tudom napkozben.

Szoval szerintetek mit mondjak?

11 körül már otthon lennék



2017. jún. 12. 22:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%

Este nyolc után már akár a rendőr is megállíthat, elvileg semmi keresnivalód-még kiskorú vagy!- közteren..:) szóval erre is gondolj a szüleid veszik elő! az én 17 éves fiamnak is mindig mondom hogy bármi van én megyek a böribe:))

Nem játék, sok a sz.r ember, nem tudhatod nem késed-e le a buszt bármi történhet! Én max.nyolcig még kicsi vagy, de nem a városba...és nem egyedül!!

2017. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%

15 éves, 10ig maradhatna ki, olyankor még jár a bkv. Az azt jelenti, hogy a moziból még pont hazaér, kb 20 perc busszal a város éjszaka hazáig.


16 évesen utolsó busszal jöhetne,az kb 10 30kor indul, 11re itthon lenne.


17 évesen uccsó éjszakaival jöhetne haza, kb 2re.

2017. jún. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi idősen nekem sötétedésre kellett hazaérnem.

Én is addig engedném, de csak akkor ha tényleg betartja és tudom hova megy és kikkel.

2017. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

"Nem, ez egy 15 éves gyereknek már nagyon késő.

Max Este 9-ig kapnál kimenőt. Nem tovább. "


Nem kötekedésből, nem pontozlak le, meg semmi, de kíváncsi vagyok: mi olyan történhet vele 11-kor, ami 9-kor nem?

2017. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%

Este 9-kor még világos van.

11-kor már sötét.


Este 9-kor max pár vagánykodó kamasz megy oda hozzájuk.

11-kor már kint ténferegnek a diszkópatkányok, akik otthon kellőképpen alapoztak egy kis kannás borral.


9-kor még elég sokan járnálnak kint, főleg így nyáron.

11-kor a legtöbb környék már kihalt, sokan alszanak, és azt se veszik észre, ami a házuk előtt zajlik.


Hidd el: van különbség a 9 és a 11 között!

2017. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%
Mit csináltál akkor, amikor csalódtak benned?
2017. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

8as vagyok...

15 köszi, hogy ilyen korrektül megválaszoltad az előzőre a választ! :)

2017. jún. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#15

Köszi a választ!

Mondjuk én felnőttként mászkálok kint 9-kor és 11-kor is, és nem látok ilyen különbségeket, de nyilván sok függ a környéktől, hogy ki milyen helyen lakik.

2017. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
46%
"pesti mese" egy kollégám mesélte a huszonéves fiát megkéselték-barátnőjével volt!- a körúton, éjjel kettőkor..alig tudott elugrani hálisten csak megkarcolta /hát köszi/ valami büdösgyökér. Hirtelen ugrott elő. Így legyen nyugodt az ember..éjszakára ne maradjatok ki sose tudhatod mikor késed le a buszt meg hány részeg állattal akadsz össze:( ....sajnos ilyen a "kultúránk"..
2017. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

a legfontosabb kimaradt

melyik varos??


ha budapest akkor semmikepp se engednem

ha mondjuk sopron akkor igen

2017. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!