Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy győzzük meg anyát?

Hogy győzzük meg anyát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van nekem egy internetes barátom, aki fiú. És arra gondoltunk, hogy nyáron találkoznunk kéne mert én nyáron elköltözök még messzebbre tőle. Hogy értsétek: most 200 km-re vagyunk egymástól, nyár végére ez a szám 2000 lesz. Annyi a baj, hogy anya nem ismeri a haveromat és ezért nem is nagyon akarja engedni, hogy nálunk aludjon...Én ezt értem azt viszont, hogy tejesen vissza utasítja a videochatet és azt is, hogy beszéljen a fiú anyukájával azt nem. Esetleg valami ötlet, hogy hogyan kéne meggyőzni? 15/L és a fiú 16/F (Kimaradt: nem kamu már videochateltünk is)

2017. jún. 14. 17:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Fiatalok vagytok nagyon, később sem fogtok találkozni a még nagyobb távolság miatt. Diákszerelem, ami gyorsan elmúlik majd.
2017. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Ez vicces. Mert ha jol emlékszem olyan jelzőket használtam, hogy: haver, barát. Nem pedig olyant, hogy pasi!!
2017. jún. 14. 18:35
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
Fizess neki diákszállást, az nem drága. Megértem, hogy anyukád nem szeretne hozzátok egy idegent. Talán könnyebb lenne meggyőzni, hogy pl. ebédeljen nálatok, és utána menjetek el egyet "csavarogni".
2017. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Igen gondoltunk erre, csak kicsit furcsának tartom, hogy eljön azert h találkozzunk es nem hozzánk jon hanem egy szalloba...
2017. jún. 14. 18:41
 5/39 anonim ***** válasza:
52%
Nos, épeszű szülő nem enged vadidegent a lakásába, úgyhogy esélytelen anyádat meggyőzni
2017. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
😕😕 de neki mindig is idegen lesz... akkor majd sosem johet vagy mi?
2017. jún. 14. 18:46
 7/39 anonim ***** válasza:
58%
Nem hát. Mégis miért kellene hogy hozzátok menjen, pláne ott aludjon?
2017. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy, 200 km intercityvel is 2,5 óra max. Megy a reggelivel, délelőtt ott van, késő délután meg megy vissza, ha annyira fontos nektek ez.
2017. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%
Tudod Kérdező, a baj az, hogy anyukád - épp a költözés miatt - azt hiszi, hogy ezzel tesz jót. Egyébként miért költöztök?
2017. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy ne győzzétek meg arról, hogy ott aludjon. Ha nagyon akartok találkozni, akkor elmegy hozzátok a kora reggeli vonattal vagy busszal, és este hazamegy.
2017. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!