Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek ilyenkor? Anyukámé...

Mit tehetek ilyenkor? Anyukámé vagy az én reakcióm a normális?

Figyelt kérdés
Elég jól állunk anyagilag,de tényleg. Már kb 2 hónapja szerettem volna rendeleni aliexpress-ről,de valahogy mindig elmaradt... Ma beraktam mindent a 'kosaramba' és hát kissé sokra sikeredett,átszámítva több mint 70 ezer Ft. Tudom,hogy sok de több mint 100 dolgot rendelek és van rá zsebpénzem(mellesleg nyárimunkából szedtem össze és nem anya adta) ezek után nem engedte meg,hogy rendeljek,de nem értem miért... Ezzel neki nem lenne rosszabb,mert kifizetném meg minden,csak a kártyája kellene.
2017. jún. 17. 14:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%
No igen. Ezt nem akartam beírni, de nekünk is jött már 20 ezer feletti cucc szimpla levélposta-küldeményben.:-)
2017. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%

Pro tipp: Ne egyszerre rendeld meg.


Nálunk is voltak ilyesmi helyzetek, csak én ezt ilyen $3 körüli tételekkel játszottam el. Az lett a megoldást hogy csináltam saját bankkártyát (OTP junior havidíj kb 100-200 Ft).

Nálunk még a belföldi internetes vásárlás is vicces volt annak ellenére hogy utánvéttel fizettünk :D


És azzal számolj hogy néha ezeknek a cuccoknak a minősége is olyan.


Szerintem igazad van, de apránként kis tételek rendelj meg. Hátha ebbe jobban belemegy :) Lehet nem bízok a zinternetben, vagy ilyesmi.

2017. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha még soha nem rendeltél ezelőtt Aliexpressről, eBay-ről, vagy valami hasonló oldalról, akkor szerintem ne verj el egyszerre ennyi pénzt ott.

Lehet, hogy képen jól néznek ki a cuccok, de aztán élőben meg nagy nulla.

Egyébként én szeretek ezekről az oldalakról rendelgetni, csak nem ruhát. Egyetlen pólót rendeltem eddig, brutál szar anyaga van, nem is hordtam egyszer se.

Amit megéri rendelni, azok a telefontokok, üvegfóliák, körmös-sminkes cuccok (persze nagy minőséget itt se várj :D), meg ilyen érdekes kis apróságok.. Mást ne, max. ha nagyon ki akarsz magaddal baxni.

2017. jún. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Most megengedte,hogy egy kis részét megrendeljem(kb.3000-ért) Szerintem rábeszélem,hogy legyen saját bankkártyám és akkor onnantól már megoldom :)

Köszönöm szépen mindenki segítségét :)

2017. jún. 18. 12:16
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem Erste-s diákszámlám van, tök ingyen, és anno még kártyát is kaptam szintén nem került semmibe. Menjetek be egy bankba, mondjátok meg mit akartok, és megcsinálják.


Egyébként egyetértek azokkal, akik az apránként való megrendelést javasolták. Pláne, ha egy oldalról még sose rendeltél. Egyes oldalakról kétesélyes, hogy valaha is megérkezik-e amit rendeltél, és amit kinéztél, az a valóságban is hasonlít-e arra, mint amit a képen látsz.

Érdemes pl. hasonló fazonú pólókból egyszerre csak egyet rendelni: ha látod rajta, h mondjuk neked nem áll jól, vagy rossz az anyaga, lehet a többi hasonló darabot már nem rendelnéd meg.

Én pl. voltam így egy oldallal, hogy rendeltem 1 fajta ruhadarabot, és rájöttem, h hiába van ráírva, h pamut az anyag, mégis kényelmetlen, így inkább nem rendeltem hozzá hasonlóból többet, mint ahogy eredetileg terveztem.

2017. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!