Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, egyke, a szüleim elég nagy állat-fanok. Állatállomány:

5 kutya, 1 macska, 5 hörcsög, 11 szárazföldi teknős és 7 degu.

Valamelyik nap szóba került, hogy ugye én egyedül vagyok gyerek, és ennyi állatuk van. Ugymond számon kértem őket. Elkezdték mondani, hogy hát az állatok annyi szeretetet tudnak adni, és hogy milyen hálásak. Mondtam, hogy erre egy gyerek is képes.(mindig is akartam testvért) Erre mondták, hogy egy gyerek mennyi pénzbe kerül, meg hogy örülnek, hogy a munkájuk mellett rám elég idő jut stb...

Komolyan , inkább tartanak állatokat, minthogy gyerekük legyen!


2017. jún. 17. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Jobbat nem tudok mondani mint hogy igazuk van.

BAJ AKKOR VAN, HA TÉGED ELHANYAGOLNAK.

De szerintem abba semmi rossz nincs hogy valakik nem akarnak valamennyinél több gyereket, sőt azzal se ha egyáltalán nem akarnak.

2017. jún. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Nincs igazuk.

Vakon követik a trendet.

A kettő nem zárhatná ki egymást.

Bizonyított tény, hogy 4 tesó felett élnél igazi családban.


Németország, Ausztria ezért t/költekezik migránssal, -okra.


Én sajnállak, azért ne utáld őket.

2017. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Ezek az állatok az 5 kutya kivételével nem jelentenek sem túl sok pénzt, sem túl sok felelősséget - még időt sem ANNYIT, inkább csak azt, ami az etetésre-tisztán tartásra rámegy. "


Ezek szerint neked még életedben nem volt állatod.:-) Arra azért kíváncsi lennék, volt-e valaha családi nyaralás, ekkora állatseregletet nem lehet csak úgy otthagyni még napokra sem, magukkal vinni pedig szintén képtelenség.

2017. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is sok állatom van (bár kutyám csak 1), kiugróan ő legidő-, energia- és pénzigényesebb.

No igen, utazni tényleg nemigen lehet velük, de tudod, ez nekem fel sem tűnt, mert nekem ez nem áldozat:)

(Arra a két hétre, amit évente nem töltök itthon, megoldom, hogy egy családtag besegítsen, de volt, hogy a kutyát panzióztattam.)

2017. jún. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"No igen, utazni tényleg nemigen lehet velük, de tudod, ez nekem fel sem tűnt, mert nekem ez nem áldozat:) "


A kérdés nem rólad szól, hanem egy 16 éves lányról. Gondolod, neki sem áldozat, hogy sose voltak családi nyaraláson?

2017. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdező sem azt nehezményezi, hogy sok állat van (és emiatt esetleg nem annyira mobilak), hanem hogy nincs testvére. És ő (a maga kamasz felfogásával) párhuzamba állítja a kettőt, pedig a kettő között NINCS összefüggés!

Persze, az állatokra fordított időt tölthetnék mással is, de senki ne ossza már be a szabadidejüket!


Amúgy meg honnan tudod, hogy nyaralnak-e és ha igen, hol és hogy oldják meg az állataik felügyeletét (én is meg tudom oldani, ha kell) - de amúgy sem erről szólt a kérdés.

2017. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!