Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy ezzel mi baja van anyának? 14l

Figyelt kérdés

Szóval két éve foglalkozgattam írással,mivel találtam egy ilyen történetes alkalmazást.Említettem anyának akkor,hogy már 12. fejezetet írom.Erre közölte,hogy csináljam nyugodtan,de nem örül neki.Nem olvasta egyébként az írásaimat,de arra emlékszem,hogy szerelmes történetek voltak,amik így visszaolvasva nagyon gagyik,de jó oké 12 lehettem,ne várjunk sokat.Szóval nem is volt,nagyon nagy olvasottsága,de nem ez a lényeg.


Most viszont újrakezdtem ezt a "próbáljunk történeteket írni" dolgot,amit el is kezdtem,még nem publikusan.Talán,ha elégedett leszek vele megosztom Wattpadon.

El is kezdtem nézni az előbb említett alkalmazás kezelőfelületét,hátha egyszer...

Na és felhoztam anyunak,erre "jól van,de nem örülnék neki"


Megkérdezem miért....Ismét semmi...

Azt azért hozzátenném,hogy egyik oldalt sem ismeri,amikor beszéltem róla az nem érdekelte semelyik esetben sem.Ráadásul nem is abban a bizonyos korhatáros témakörben olvasok,nyilván írni sem abban írtam régebben sem és most sem tervezek.


Valaki elmagyarázná a problémát?Mi ezzel a baj?14l


2017. jún. 18. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, mi ezzel a baj.

Én is írok WattPadon, bár egy szóval sem említettem senkinek, és nem is lett belőle semmi baj.

Lehet, nem tetszik neki, hogy idegenekkel fogod megosztani az írásaid, esetleg nem tudja, hogy írsz, és szkeptikus, mert nem biztos benne, hogy olyat írsz, ami elég jó.

2017. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha meg engedi, akkor toljad neki!

Hajrá, sok sikert! :)

Első voltam

2017. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem az anyud egy könyvkiadó cég.

Neki mesélj pl. a hajviseletedről.

Vagy tedd közzé az írásod egy részét, hadlássuk igaz e, hogy értékes vagy?

A vesszők után illene tenni egy üres karaktert.

O, ó.

Bizonyíts.

Áció, káció, vakáció. Tini-tini könyvíró.

2017. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
48%
Lehet azért nem örül neki, mert attól fél, hogy elveszi az írás a tanulástól az idődet.
2017. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem értem ezt.

Ha nem válaszol, akkor kérdezd meg mégegyszer!

- Anya! Miért nem válaszolsz, hm? Kérdeztem valamit, érdekelne a válaszod!

Nem nézhet rád hülyén és némán, ilyen nincs!

2017. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Mi idegenek honnan tudjuk? Kerdezd meg tole .
2017. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Biztosan a nyilvánosságnak nem örülne Anyukád, vagy ha a tanulmányaidtól vonná el a figyelmedet. Igen, a vessző vagy a mondatvégi írásjel után szóközt szoktak tenni, és van ahol névelőt is elfelejtettél használni. A vessző használata sem mindenhol helyes ebben a rövidke fogalmazásodban. Nyilván itt nem arra figyeltél, de ha írással szeretnél foglalkozni, hidd el, hogy nagyon sokat számít. Még csak 14 éves vagy, bizonyára van miben fejlődnöd. Olvasgasd a Magyar értelmező kéziszótárat és szépirodalmi regényeket. Ezáltal bővül a szókincsed, javul a helyesírásod és a stílusod.
2017. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tizenkét éves korom óta, szóval rövidesen négy éve írok, és a családban senki nem tud róla. Van ez így.

Nyilván örülnél neki, ha támogatnának, de amíg nem fognak vissza és nem tiltják meg, addig ne vedd nagyon a szívedre.

2017. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Lehet, azért nem támogatja, mert nincsen teljesen tisztában az adott internetes felülettel. Talán attól tart, hogy mindenki látni fogja a szárnypróbálgatásaidat. Magyarázd el neki az oldal működését, például azt is, hogy sokan csinálják, biztonságos, nem kötelező valós nevet megadnod.
2017. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, mi a baja ezzel. Inkább örülnie kellene, hogy értelmes hobbid van, nem egész nap facebookozol meg fotózgatod magad kacsaszájjal.
2017. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!