Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy ezzel mi baja van anyának? 14l

Figyelt kérdés

Szóval két éve foglalkozgattam írással,mivel találtam egy ilyen történetes alkalmazást.Említettem anyának akkor,hogy már 12. fejezetet írom.Erre közölte,hogy csináljam nyugodtan,de nem örül neki.Nem olvasta egyébként az írásaimat,de arra emlékszem,hogy szerelmes történetek voltak,amik így visszaolvasva nagyon gagyik,de jó oké 12 lehettem,ne várjunk sokat.Szóval nem is volt,nagyon nagy olvasottsága,de nem ez a lényeg.


Most viszont újrakezdtem ezt a "próbáljunk történeteket írni" dolgot,amit el is kezdtem,még nem publikusan.Talán,ha elégedett leszek vele megosztom Wattpadon.

El is kezdtem nézni az előbb említett alkalmazás kezelőfelületét,hátha egyszer...

Na és felhoztam anyunak,erre "jól van,de nem örülnék neki"


Megkérdezem miért....Ismét semmi...

Azt azért hozzátenném,hogy egyik oldalt sem ismeri,amikor beszéltem róla az nem érdekelte semelyik esetben sem.Ráadásul nem is abban a bizonyos korhatáros témakörben olvasok,nyilván írni sem abban írtam régebben sem és most sem tervezek.


Valaki elmagyarázná a problémát?Mi ezzel a baj?14l


2017. jún. 18. 15:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is írok, viszont nekem anyukám támogatja. Régen ő is írt, és nemrég találtam meg egy füzetet, ami tele volt a saját verseivel. Nekem inkább a papám az, aki nem nagyon támogat. Olvasta már egy novellámat, tetszett neki, viszont ha alkalma adódik rá, MINDIG megjegyzi, hogy ne gondoljam azt, hogy írásból megtudok majd élni (annak ellenére, hogy én ilyet soha nem mondtam és nem is ebből akarok első sorban megélni).

Viszont, az, hogy anyudnak mi a gondja, tőle kell megkérdezned. Szerintem olyan nincs, hogy nem enged írni, mert ezt nem lehet megtiltani, de mivel megengedte így csinálhatod nyugodtan. :) 18/L

2017. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is sokat írtam, nyertem 1-2 pályázatot is. Erre az egyik szülőm kijelentette, hogy ne legyek művész (egy időben író akartam lenni), mert a művészek túlérzékenyek, nehezen élnek meg és folyton szenvednek... Nos, ebben van valami: csak az a probléma, hogy ez nem egy választható opció, hanem vagy megkapod egy kiszerelésben, vagy nem...

Szóval: lehet attól fél, hogy ha komolyra fordul a dolog, esetleg ebből akarsz majd megélni és nem fogsz tudni.

2017. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sok szülő csak azért tilt meg dolgokat, mert látja, hogy a gyerekének valami örömet okoz.
2017. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!