Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy 14-15...

Miért van az hogy 14-15 éveseknek huszonéves pasija van? Hogy engedheti meg egy szülő?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyet látok.Azt nem hiszem hogy mindenki titkolja de miért engedi szülő?
2017. jún. 19. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Romáknál már a 12 éves se gyerek, a 14-15 éves akár szülhet is. Nem kell se tanulni, se dolgozni, csak az ösztön a fontos. 20 évesen 3 gyereke van és kiégett a nő.
2017. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Vannak olyan szülők, akik tojnak bele a dologba. Olyanok is, akik szerint inkább legyen huszonévessel, mint vmi kanos tinivel (amit én speciel nem értek, egy korabeli srác nagyobb eséllyel érdeklődik a személyisége iránt is, mint egy huszonéves...). Meg azért sok titkolózás van. Nekem ugyan 20+ évesen lett először kapcsolatom, de amennyire korlátoztak mindenben tinikoromban, tuti, hogy kitört volna a 2. világháború, ha elkezdtem volna pasizni akár velemkorúval is, mert miért nem 100%-ig a tanulással foglalkozom meg tiltottak mindentől... szóval ha akkor talált volna rám a szerelem, tuti titkolóztam volna.
2017. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

A legtöbb ilyen esetben aranyszabály szerintem, hogyha tiltja csak rosszabb.

Ha az én lányom lesz ennyi idős... Nem örülnék neki, de inkább ismerjem a srácot, és legyen meg a póráz, minthogy tiltsam, aztán elszökjön a leányka vele, egy hirtelen jött kamasz haragban.


Ettől függetlenül nem tartom normálisnak - a 7-8 év korkülönbség idősebb korban belefér, itt még sok -, de azért emlékszem arra, hogy mikor mi voltunk ennyi idősek, nálunk is volt olyan csaj, akinek idősebb pasija volt, és nem szakadt le az ég.

2017. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Mert a kislány (17 éves), egyrészt nem is tudósítja a szülőket az idősebb huszonéves barátjáról, másrészt, ha rajtakapják is őket együtt, a kis csajnak kinyílik a szája és jól leugatja a szülőket, hogy ő már felnőtt.


Na most, a pasi odaveszi magához a tapasztalatlan leányzót, és használja, ameddig kedve tartja. Majd lepattintja. Általában. Aztán a kiscsaj visszasiránkozik a szüleihez, hogy fogadják be még egyszer.


Tanulság: 22 év alatt egy lány még borzasztó naiv, és nagyon gyerek, hiába tartja magát felnőttnek. Barátkozzon vele egykorú férfiakkal, fiúkkal, mert az a normális. Az nem veri át valószínűleg.

2017. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 16 évesen 31 éves pasim volt, fél évig nem tudták a szüleim (mármint a korát, azt tudták hogy van)

Természetesen ellenezték! De nem érdekelt.

Nem akartam sose tizen meg huszon éves párt. Most 25 évesen is 48 éves párom van. És nagyon boldog vagyok vele.

2017. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem engedi meg. De ha már megtörtént, akkor úgyse sokat tehet, legfeljebb találkoznak titokban.


A huszonéves szülei hogy engedhetik meg, hogy a fiacskájuk egy kislánnyal járjon?

Sőt, egy felnőtt ember hogy engedhet meg olyat saját magának, hogy 14-15 éves (épp nem büntetendő) korú lányokkal járjon?


Nagyon könnyű lenne elverni a port a lány szülein, de nem ők hajszolják bele a gyereket, abban biztos lehetsz.

2017. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Azért engedi, mert tudja, hogy a tiltásnak az égvilágon semmi értelme nincs. Az én szüleimet például nem lehet azzal vádolni, hogy bármit is engedtek volna, hiszen nem engedték, hogy bulizzak, vagy hogy pl. nyáron találkozzak a barátaimmal, soha sehova nem mehettem el, azt meg kerek perec megtiltották, hogy barátom legyen. (Nem 14 éves voltam, hanem majdnem 18!) Mégis megismerkedtem a neten egy nálam 4 évvel idősebb pasival és nagy nehezen még így is megoldottam, hogy néha tudjunk találkozni. Hát akkor egy olyan gyereknek, aki nincs rabságban tartva, ugyan mi értelme lenne bármit is megtiltani, hiszen úgyis találkozni fog a pasassal. Akkor már jobban teszi a szülő, ha engedi a kapcsolatot és szemmel tartja a fiatalokat.
2017. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

# 5


Ezt miért kellett lepontozni? Ő így érzi magát jól.

2017. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Mert sokkal érettebbek, normálisak. Kicsit biztonságosabb is ha szexre kerülne a sor.


22L 36 éves a párom.

2017. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Én nem járnék 14-5 évesekkel,inkább a magányos halál!

23f

2017. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!