Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tökéletes családot szeretnék...

Tökéletes családot szeretnék majd, nektek milyen a tökéletes család?

Figyelt kérdés

Minden fontos étkezés együtt, beszélgetve.

Korlátozott tv műsor nézés.

Családi társasozás, logikai játékok, időtöltés a szabadban.

Nem hagyni hogy a gyerek manipuláljon (kihasználja hogy az egyik szülő engedelmesebb)

Sport és/vagy hangszer, már kiskortól.

A szülők nem felejtenek el nőnek és férfiek lenni egymás szemében.

Önállóságra nevelés.

Kertészkedés, kiskedvenc tartása, hogy érezze a felelősséget valami iránt.

Hangos szó mellőzése, ha lehet.

Napirend és házirend szabályok.



2017. jún. 23. 23:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
98%
Olyan hogy tökéletes család szerintem nem létezik. Ez mind szép és jó amit leírtál, de nem teljesen életszerű. Mindenesetre törekedni kell rá, és akkor lehet hasonló. ;)
2017. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 nancika ***** válasza:
84%

Sok sok fincsi kaja a gyerekekkel amiknek elkészítésében segitenek

Sok gyumolcs ,de hus is :)mehetnek játszani a szabadba de attol meg otthoni gepes jatekoktol se lesznek eltiltva :)

A hazirend az alap

De nem kell ennyire tokeletesnek lenni

Viccelodes

Jo pillanatok

A gyerekekkel atviccelodott beszelgetos estek

Es sok sport

2017. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
A tökéletes mindenki számára más. Amiket leírtál, nagy része nekem kínszenvedés lenne és nem is látnám értelmét magamra erőltetni feleslegesen, mert nem ezektől lesz normális egy család.
2017. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki valaszat. :) ezt elfelejtettem belinkelni, ennél tobbet olvastam a nevelesukrol angolul, es nagyon megfogott. Persze a cikkben leirt peldaert nem hunynek szemet (ruzs, parfum) mert en nem tartom ugymond lathato, elerheto helyen a féltett dolgaimat :)


[link]

2017. jún. 23. 23:26
 5/45 anonim ***** válasza:
72%
Kettesben a férjemmel, NO KIDS.
2017. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sem életszagu amit leirtál. Én is igy eltervezgetem ezeket a dolgokat, szép és jo, de ha már benne leszel, ugysem fogod mindet betartani. Meg persze nem is kell. Ha mindent szabályok szerint akarsz tenni, akkor egy dolgot ki fogsz hagyni. Élni.
2017. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Tomee'd'ganjaman válasza:
88%

Nézz itt szét, nekem bevállt ;)


[link]

2017. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
52%
Számomra a tökéletes család egy házicica és egy élettárs. Nincs házasság, nincsenek gyerekek (soha, soha, SOHA!) és a függetlenséget megadjuk egymásnak a párommal. Nincs féltékenykedés, de a vita/veszekedés néha szerintem belefér. Elvégre, ha nem mondhatnám ki magamból időnként a gondjaimat, fel is robbannék. Együtt evés nem fontos, karrierista nő vagyok, valamint remélem olyan párt találok, aki szintén az, tehát a munka mindenek előtt. Viszont az otthon ülést nem tolerálom. Mindig menni akarok valahova, a lusta napokat utálom. Persze néha kell az is, és ezeket a napokat olyankor letudom, mikor beteg vagyok. Nagy vonalakban ennyi
2017. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a tökéletes család:

Férj, akivel szeretjük egymás, a humor nem kopik ki az életünkből

Testileg, lelkileg egészséges gyerekek, akiket szeretném valamilyen csapatsportra járatni de ha nem tetszik nekik akkor termeszetesen hanyagolnám, nem erőltetném, valamint támogatnám más jellegű hobbijait

Munkában sikeres akarok lenni, mégha csak részmunkaidőben is

Valamint rengeteg időt együtt tölteni: nyaralások, kirándulások, gyerekprogramok, múzeum, színház stb.

2017. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%

#9 köszönöm!

Íme az első aki nem eroltetne a gyerekre a hangszert,külön órákat!

6 éve járok zenesuliba. Utálom. Nekem a szüleim nem értik meg. Úgy érzem a zenei oktatást nem magamnak csinálom hanem a szüleimnek. Ez az amit minden gyerek utal. Ha ráerőltetik azt ami nem érdekli őket.

(Ének tagozatos is vagyok ;) hála a szüleimnek ;( )

Egy 13 éves lány

2017. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!