Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már hogy anyutok több...

Volt már hogy anyutok több mint egy hétig nem szólt hozzátok?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vesztem anyával és egy hete nem beszél velem. bocsánatot kértem semmi.segitettem a kerti munkában szó nélkül, hoztam neki csokit elhajitotta. Volt már veletek hasonló? Hogy sikerült kibékülni és mennyi idő után? Annyin vesztünk össze hogy nem mondtam neki igazat,aztán kiderült.

17l



2017. jún. 24. 14:44
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Remélem. Ma mindent meg csináltam. Láttam megy füvet vágni mentem vágtam én is annak ellenére, hogy allergiás vagyok. Aztán segítettem most locsogni. Festettem a kert kaput. Mindent.kozbe bejöttem ettem elmosogattam ne neki kelljen.... Olyan kilátástalan.nekem hiányzik.. Beszélgetni akarok vele tévézni együtt mindent:''(
2017. jún. 24. 20:04
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Eletem legjobb hete volt

2017. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írd meg, hogy felköszöntött e
2017. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

Nem ártana, ha valakinek egy életre elmenne a hagja, nem egy hétre.

Sőt, meg is vakuljon.

Hogy legyen ideje elgolkozni.


Gondolok elsősorban,

tucat politikusra.

Nem az anyukára.

2017. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

#10.

Ez a beszéd!

2017. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Tegnap jött segíteni fát vágni,de utána haza kellett mennie még. Aztán anyum ugye semmi,de este oda mentem,hogy szeretne lejönni. Nem mondott semmit úgy is azt csinálok amit akarok.irtam neki hogy akkor jöjjön és itt aludt.
2017. jún. 26. 10:20
 37/42 A kérdező kommentje:

Mármint a barátom.^^


Szerintetek ma, ha kezdődik a sorozatunk oda menjek,hogy nem e nézzük együtt? Megint olyan sirhatnékom van. Apum dolgozik, barátom is ment dolgozni. Egyedül vagyok anyummal. :'(

2017. jún. 26. 10:48
 38/42 anonim ***** válasza:
18%
Látod ezért nem kell gerinctelen hazugnak lenned. Neked hogy esne ha anyukád a te szemedbe hazudna valami neked fontos dologról? Hm? Itt te vagy az egyetlen hibás,nehogy már neked álljon feljebb.
2017. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
18%
Azert anyudnak is van igaza.
2017. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
De alljatok már le! Ki mondta nincs? Csak egyszerűen nem az a megoldás, ha nem szólok a gyerekemhez. De üzenem, hogy sütöttem sütit és már beszélhetünk! ;) Köszönöm azoknak akik próbáltak segíteni és követték a történteket.
2017. jún. 26. 17:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!