Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már hogy anyutok több...

Volt már hogy anyutok több mint egy hétig nem szólt hozzátok?

Figyelt kérdés

Nagyon össze vesztem anyával és egy hete nem beszél velem. bocsánatot kértem semmi.segitettem a kerti munkában szó nélkül, hoztam neki csokit elhajitotta. Volt már veletek hasonló? Hogy sikerült kibékülni és mennyi idő után? Annyin vesztünk össze hogy nem mondtam neki igazat,aztán kiderült.

17l



2017. jún. 24. 14:44
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi?

Gyakorlatilag tőmondatokban beszélsz, nincs kohézió a szövegedben. Mire akartál kilyukadni?

2017. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk az ia fura ha 17evesen a baratodtol eltiltana emiatt
2017. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Csütörtök este elkezdett ordítozni és közölte velem nem mehetek sehova és ő se jöhet akkor?
2017. jún. 24. 18:08
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én szólnék a barátomnak, hogy nem jöhet. Akkor majd anyud segít fátpakolni
2017. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Én most azon gondolkodok ,hogy jöjjön segítsen. igyon egy sört kész nem tud kocsiba ülni. Ez van nem fogja megakadályozni ha vele akarok lenni
2017. jún. 24. 18:24
 26/42 anonim ***** válasza:
61%
Ha az én anyum nem engedné, hogy jöjjön, akkor én mennék hozzá.
2017. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Én is mennék hidd el,de ha nem enged mit csináljak?
2017. jún. 24. 19:21
 28/42 anonim ***** válasza:
61%
Mondd, hogy elmész. 17 vagy nem 14
2017. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Csütörtökön szülinapom ha nem köszönt fel ennyi volt. Barátom jön szombaton meg felmegyek hozza
2017. jún. 24. 19:42
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha jól jönne, ha egy hétig nem szólna hozzám; olyan bunkó megjegyzései vannak. A tiéd meg hát majd ha szépen leengedi az egóját, de attól is függ, hogy miben hazudtál, mekkorát hazudtál. Mondjuk, hogyha fontos lennél neki, akkor igazán értékelné legalább azt, hogy bocsánatot kértél tőle. Te már megtetted a te részedet; hogy nem fogadja el, az már legyen az ő baja; nem a tiéd. Saját gyereke akkor is a saját gyereke, bármi is történt, szóval törődni kéne vele, nem rágódni a múlton; amúgy nem is azt akartam már leírni, mint ahogy ezt a mondatot kezdtem, hanem, hogy valahol olvastam, és nagyon tetszik, hogy ha valakinek problémája van veled, az -benne is van- nem a te problémád, hanem az övé, az ő problémája. Hagyd rá, majd megbékél, szerintem, hogyha már nem próbálkoznál, azt látná, hogy feladtad iránta az érdeklődésed; akkor már őt kezdené el az zavarni, hogy már nem tepersz, nem foglalkozol vele, és előbb-utóbb hozzádszólna. Szóval nem kell teljes közöny, csak azt lássa, hogy már nem érdeklődsz iránta. Illetve ne lássa, hogy érdeklődsz iránta, és akkor majd megnyílik.
2017. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!