Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák, apák! Titeket hogy...

Anyák, apák! Titeket hogy érint, hogy a gyermeketek hamarosan kirepül otthonról?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen azokra vonatkozik, akiket érint, illetve akik elgondolkodtak ezen. :)
2017. jún. 25. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Eléggé csodálkoznék, hiszen soha sem láttam a szárnyait.
2017. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Olcso proli frázisok heéyett fogalmazni tanulj meg!

Egyébként mit szolnék? Boldog lennék, hisz

- megint akkor szexelünk amikor jol esik ;)

- nem kell hozzá alkalmazkodni, meg aggódni, ha késö éjjel jön haza (hisz saját életet kezd, önálloan/párral)

2017. jún. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést. Egy kivétellel mindenki offolt.

Jelenteni fogom ezeket a hozzászólásokat.

A harmadik válaszolónak: az, hogy az ember ejt hibákat, nem azt jelenti, hogy rosszul használja a nyelvet.

A nyelvnek minden törvényének leírása a nyelvészetben hosszú kutatás eredménye, egy 22 szavas szöveg pedig nem tekinthető nagy mintának.

A dugás helyett fel kéne lapoznod a statisztikatankönyvet.

Abból megtudod, hogy nagyobb minta esetén pontosabb eredményekhez jutunk.

Nem használom rosszul a nyelvet, három mondatot írtam le. Tudod, hány mondatot szerkesztünk meg egy nap folyamán? Három mondatból az egész nyelvhasználatomra vonatkozó következtetést levonni egyrészt böszmeség, másrészt totális logikai hiba. Nem induktívan, hanem deduktívan helyes gondolkodni.

2017. jún. 26. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Az enyémek közül egy már kirepült, egy a közelében van, egy pedig még gimis. Egyedül nevelem őket több, mint 10 éve, mindegyik továbbtanult ill. kíván továbbtanulni, úgyhogy őszintén szólva vártam már a pillanatot, amikor kicsit csökken a teher rajtam. Ezzel együtt, amikor megjött a hír, hogy felvették a már dolgozó gyereket a kiszemelt munkahelyre, tőlünk 200 km-re, elbőgtem magam - részben az örömtől, hogy sikerült neki, részben attól, hogy véglegesen elszakadt a köldökzsinór. A többiek kirepülésével is nagyjából így vagyok, várom, meg egy kicsit fáj is, de az a lényeg, hogy nekik jó legyen. Van hobbim, társaságom, nem leszek magányos, valójában most sem köt már le különösebben semmiben az, hogy van gyerekem (legfeljebb anyagilag), hiszen nagyok már, csak maga a tény, hogy teljesen önálló, felnőtt ember lesz belőlük, idővel saját családdal, és csak látogatóba jönnek hozzám, az azért feldolgozandó.:-)
2017. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. jún. 26. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!