Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hosszú távon mivel járhat ha...

Hosszú távon mivel járhat ha 3 éves kisfiu azt látja h a mama mindig meztelen?

Figyelt kérdés

Remélem nem lesz vmi személyiség torzulása ez miatt.


Nagyon zavar h anyám állandoan pucér nert melege van. És ezt látja a gyerekem is.


Ideiglenesen ide kellett költöznünk,mert a gyerek apja vert engem máshiva hirtelen nem tudtam menni.


Hiába szolok neki vegyen fel vmit,a válasz h melege van.


Meg hát mégiscsak az ö háza és befogadott minket.


2017. jún. 26. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Hordjon bikinit....
2017. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Semmivel, ha nem beszélitek bele. Én is láttam nem egy meztelen rokont, mégsincs semmi bajom tőle. A prűdség károsabb számára. Ha a szoptatós kismamának lehet nyílvánosan csöcst mutogatni, akkor a nagyi is lehet mesztelen a szűk családi körben.
2017. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
* meztelen
2017. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Nincs ezzel semmi gond amúgy meg a saját háza szóval nyugodjál bele. Már csak azért is mert a gyerekben a te viselkedésed okoz leginkább maradandó károsodást.
2017. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát fujj..... Baj nem hiszem, hogy lesz tőle a gyereknek, inkább attól, ha emiatt folyton feszkó van köztetek... De azért a helyedben igyekeznénk nagyon hamar saját otthonra szert tenni...
2017. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Engem jobban zavar mondjuk. Kellemetlen ugy kaját csinálnom,ennem etetnem h ott van meztelenül. Nem veszekszünk ez miatt,csak néha már kell szolnom miatta mert gusztustalsn h eszem és bocsánat de a feneke benn az arcomba.


Probálok a gyerek miatt ugy tenni mintha nem zavarna. Nem akarom h bármi torzulása legyen.


Remélem azért hamar eltudunk költözni. De nyáron mág biztos még maradunk

2017. jún. 26. 15:40
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A 3 éves gyerek emlékképei között nem marad meg a nagyanyja meztelensége, ne aggódj!

Kívánom, hogy rendeződjön az életetek!

2017. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Hamarabb megtanulja a testi anatómiát és nem lesz olyan finnyás, mint az anyja!
2017. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz baja, de rohadtul örülök hogy nem kell egy meztelen nagymama korú nőt nézegetnem, mert én azonnali lefolyású szemrákot kapnék sajnos.
2017. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

"Engem jobban zavar mondjuk."


Igen, ezt már mondjuk elhiszem!


Nekem is folyton meztelenül mászkált anyukám. Nem igazán érdekelt gyerekként...

2017. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!