Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mátyás név. Adhatom hamarosan...

I$TV@N kérdése:

Mátyás név. Adhatom hamarosan születendő gyermekünknek?

Figyelt kérdés
Sok iq császáír írta, hogy Matyi hááháhá ciki, meg ilyenek, meg nem magyaros, sokan leszólták. Öntsünk tiszta vizet a pohárba: kínos? Szerintem nem, sőt, igazságos király képét jeleníti meg előttem ez a keresztnév.

2017. jún. 26. 19:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jo név.legjobb barátom is szeptember 19ei.ėn meg szept 16.😀
2017. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
0%
Ha ki akarsz cseszni szegény gyerekkel,adjad:DDD
2017. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem adjatok mellé egy másik, "modernebb" (nyilván ne Rómeó, meg Leonidasz) nevet is, és nem lesz gáz, később eldöntheti, melyiket szeretné használni
2017. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit sem gáz. Ismerek egy Máriót,na őt állandóan piszkálják a neve miatt. Szőke,kék szemű fiú létére napi szinten romának hiszik,csak azért,ahogy hívják. Akkor már inkább legyen Mátyás a gyerek,nem kell minden kisbabának újkeletű cifra nevet adni. Meg persze az sem utolsó,hogy gyerekként és felnőttként egyaránt viselhető legyen. Ha teszem azt orvos vagy ügyvéd lesz belőle,akkor is komolyabban fogják venni,mint a Vulkánként bemutatkozó kollégáit.
2017. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy 3 eves MAtyit, nagyon szep nev!
2017. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
56%

szerelmem Mátyás.

Az előbb hallottam egy nem roma csak hogy mondjam, egyszerű családot, hogy Sakirának meg Rikárdónak szólították a gyerekeiket.

2017. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
91%

Mi az, hogy ciki? :O

Ha a sok Fahéjcseresznyebúzavirág nem ciki, akkor nehogy már a Máytás legyen az!

Meg a hagyományos nevek, mint az István, János, Ferenc, stb.

Legalább van, aki normálisan gondolkodik és nem akar valami marha különleges nevet adni a gyerekének vagy valami tucatnevet, mint a sok Bence, Noel, Marci, Dominik, stb.

2017. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
72%

Nem ciki, viszont régies hangzása van.

Szépnek szép, de én nem adnám a gyerekemnek mert nekem az átlag, kicsit modernebb nevek tetszenek mint pl a Máté és Ádám.

2017. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Öööö.. Ádám és Máté, mint modern nevek? :D

Ez a kettő mind bibliai név, többezer éves nevek! :D

2017. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
80%

Nekem személy szerint nem tetszik, nem adnám a gyermekemnek. Viszont az unokatestvérem Mátyás (13 éves) és sosem piszkálták a neve miatt. Pont múltkor jött szóba ez a téma és boldogan mesélte, hogy milyen jó becenevet adott neki az egyik osztálytársa és már a tanárok is így hívják. (Hozzáteszem, elég alja suliba jár, tehát, ha ott nincs csúfolódás, akkor értelmesebb gyerekek között miért lenne?)

Ha nektek tetszik és illik a vezetéknevéhez, akkor adjátok nyugodtan.

2017. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!