Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy elengedjenek bulizni?

Figyelt kérdés
Siófokra megyünk családi nyaralásra és barátnőmék is ugyan akkor mennek így szeretnénk ketten együtt elmenni, de a szüleink nem fogják díjazni az ötletet és nem tudjuk mivel tudnánk őket meggyőzni. 17/l

2017. jún. 26. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Oda én se engednélek el titeket. Mi minden évben megyünk, de mindig akad valami balhé.
2017. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
balhémentes bulit én még nem láttam
2017. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj meg velük leülni és beszélgetni erről a dologról. Kérdezd meg, hogy mi az ami miatt nem akarnak elengedni, hallgasd meg amit mondanak és vedd komolyan ezeket az indokokat. Ha eléggé érett vagy már és felelősségteljes, akkor biztosan meg tudjátok beszélni.Esetleg mehetnétek olyan helyre is, ami kevésbé balhés vagy inkább nyugodt környék, akkor a szüleid is megnyugodnának.
2017. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez teljesen normális, hogy a családi nyaralás fő kérdése arról szól egy 17 évesnek, hogy hogyan tudna elmenni bulizni :) Ne duzzogj! Hidd el, nem maradsz le semmiről most. Két-három év múlva akár már mehetsz saját zsebből, és akkor is jó lesz a buli.
2017. jún. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Sehogy, én sem örülnék, ha családi nyaraláson a lányom esetleg matarészegen esne haza egy buliból a barátnőjével együtt.


Máskor sem poén, de akkor pláne nem.

2017. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jafnrétti ***** válasza:
59%
De basszus, még meg se kérdeztétek, csak feltételezitek, hogy nem fogják engedni, és már problémát kreáltok belőle. Először kérdezzétek meg. Sőt, uram bocsá', menjen veletek szülő/felnőtt is, ők is szeretnek ám szórakozni ;)
2017. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!