Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő lehet ilyen gonosz?

Egy szülő lehet ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

19 éves leszek és soha nem voltam még bulizni mert nem engednek csakmert ők Jehova Tanúi és tiltja a vallásuk. Érettségiztem és egy évem van még a szakgimiben. Az a tervem hogy utána munkába állok és el költözök. Oda a fiatalságom ami soha nem jön vissza és szép emlékeim sincsenek hogy pl milyen jó volt a barátaimmal találkozni. Van egy társaság akivel mehetnék és mostmár fogok is. Dolgozok suli mellett és azt hazudom éjszakás műszakom van. Szégyellje magát az összes ilyen szülő. Tanultam, 14 éves korom óta dolgozok és soha nem engedtek el szórakozni egy két órányi időre se. Aki ilyen szülő szégyelje magát!!! És én ha elköltözök biztos megmondom a magamét. Nem fogom gondozni őket ha idősek lesznek mert őket sem érdekelte én hogy e érzem magam. Majd a Jehovák gondozzák akik miatt két gyereket eldobtak ugyanis a bátyámat kidobták itthonról mert 22 évesen bulizni ment.

19L



2017. júl. 2. 09:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy "szülő" az ostoba vallása miatt hagyja, hogy az amúgy talán gyógyítható gyereke évekig szenvedjen, majd meghaljon, akkor ott már nincs túlzás.
2017. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21-es! Ebben van valami.
2017. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!