Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa új párja teljesen ellene...

Apa új párja teljesen ellene hangol. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Apa egy éve van együtt vele( legyen Bea) igaz én már külön élek nekem is van élettársam és egy gyermekem mégis nagyon rosszul esik apa viselkedése.

Mindig is nagyon jó kapcsolat volt köztünk egészen mostanáig.

Az én születésnapomat elfelejtette, rá egy hétre köszöntött fel. Míg a párja gyereke ajándéka egy balatoni hétvége volt.

Nem engedi Bea, hogy átmenjünk mindig kitalál valamit. Szerintem apa nem is tudja, hogy hívtam mert ő veszi fel helyette a telefont.

A lakàsba kicseteltette a zárat, pedig eddig ebből nem volt gond hogy nekem is van kulcsom hiszen az én nevemen van a lakás.

Próbáltam ezzel kapcsolatban beszélni apával, hogy nagyon rosszul esik hogy ennyire elhanyagol engen és az unokàját is miközben egy számára "idegen" gyerekért pedig mindent megtesz.

De csak legyintett, hogy ne lássak rémeket ez nem így van.

Elhiszem, hogy szerelmes de ez így nem jó.

Hogy tudnàm vele megértetni hogy ez rosszul esik?



2017. júl. 4. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

tudod, az a szülő, akit képes így a gyereke ellen hangolni egy idegen, azzal nem is érdemes törődni. elhiszem, hogy rosszul esik, de ezek szerint apád szíve mélyén annyira téged nem is szeretett. gondolom csak az udvarias kapcsolat volt meg, amit te többnek hittél.

28/N

2017. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
dobd ki őket
2017. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Biztos Bea felejttette el apáddal a születésnapodat. Persze. Ne okold már azt a szerencsétlen nőt minden szarért!
2017. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván azért nem őt hibáztatom, példaként írtam ezt, hogy ez is megtörtént.
2017. júl. 4. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ki az a menyét aki mindenkit lepontoz?
2017. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!