Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám borzasztóan lekezelő...

Az apám borzasztóan lekezelő velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem adtam rá okot, hogy ilyen legyen velem. Ha kérdeznem kell valamit tőle már előre rosszul vagyok, olyan lekezelően és arrogánsan reagál mindenre. De nem csak velem szemben, az anyjával is ilyen, és a munkatársaival is.
2017. júl. 7. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki várja a csodát vagy a megváltott vagy az utolsó vacsorát
2017. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
engem egyszer úgy felidegesített az apám hogy utána fél évig nem álltam vele szóba...külföldön éltem, hónapokkal előre szóltam neki h az akkori pasimmal hazalátogatunk és szeretnénk velük is találkozni ( a pasim meg akarta tőle kérni a kezem), amire az volt a válasz hogy hát ha jó idő lesz akkor ők lemennek az ország másik végében lévő nyaralójukba, ha akarunk elmehetünk oda (5 óra kocsikázás csak oda)..azóta se érti miért akadtam én ezen ki :D
2017. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Semmit nem tehetsz. Az ilyenek főleg nem változnak. Tudom, mert apám haláláig ilyen volt. Annyi különbséggel, hogy csak családtagokkal. Egyszerűen így éli a frusztrációját, a felgyülemlett keserűséget.

Én elköltözésemig kerültem az apámat.

Tedd te is ezt, mert akárhogy érdeklődsz, próbálsz a kedvében járni, csak a földbe fog döngölni.

2017. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Old meg a faszba, az ilyen ember nem ember aki a tarsait meg emberszamba se veszi
2017. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
(#4 valaszolo vagyok) Old meg, nem pedig Öld, meg a felreertesek elkerulese vegett..
2017. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!