Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezek tenyle olyan elviselhetet...

Ezek tenyle olyan elviselhetetlen dolgok?

Figyelt kérdés

Eloszor is az utobi idoben nem vagyok hajlando megenni a feher lisztbol keszult termekeket(kenyer, spagetti, penne barmi), csak teljes kiorlesu termekeket es a csaladom folyamatosan nekemall, hogy jaj, nehogy egy grammot is hizom,ha feheret eszem. Ez kiverte a biztositekot,hogy ennyire tudatlanok es osztjak itt az eszt. Ugyanugy megvan benne a kaloria, csak hamarabb jollakik az ember es kevesbe karos.

Ugyanakkor nem eszem olyan dolgot, ami tocsog a napraforgoolajban,sot suteshez kokuszzsirt, salatakhoz meg olivaolajat hasznalok. Ez szinten vita forrasava valt, hogy eddig megettem,most meg miert csinalok olyan csunyan.

Ez a helyzet a cukorral is,keveset hasznalok belole, de nem ke feher cukor,csak esetleg barna.

Es ami a legjobba bosszant,ha halom rossz minosegu olcso edesseget hoznak a hazba. Nem vagyok ellene az edessegnek, mert neha jol is esik, de rossz minosegu,olcsot vesznek.

Nem kell kulon fozzenek ram, de mindig kapom toluk az, hogy el vagyok szallva, mintha nem is tudom hol nottem volna fel.


2017. júl. 8. 08:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha magadra főzöl és magadnak fizeted, semmi közük hozzá, csak valamibe bele kell kötni, ellenkező esetben pedig finanszírozd magadnak, onnantól meg le lehet tojni.
2017. júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Szólni is szoktál az édességekre? Mert ha igen, akkor ugyanazt csinálod, mint ők. Inkabb tartsd magadban, semmi közöd ahhoz mit esznek, ez fordítva is igaz.
2017. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem, de nem is olyan tökéletes, hogy letudatlanozd a családodat.Egy ennivaló se káros, csak a mérgező anyaggal szennyezett, vagy a fertőzött.

Miden a részleteken múlik, az arányokon, a mennyiségen és az életmódon.

Pl nem lesz bajod egy falat fehér liszttől

a kókuszzsír kontra napraforgó olaj no comment: csak divat dolog

Bármilyen édesség van otthon, nem kötelező enni belóle stb.

Fölösleges ezeken vitatkozni, hagyjátok egymást békén!

2017. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
A barna cukor sokkal károsabb mint a fehér cukor. Ha nem értik meg h így étkezel, hagyd rájuk! Nem mindenki fogadja ezt el!
2017. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Mondtam nekik,hogy nem kell ok is ezt egyek, de nem tetszik nekik igy sem. Ha par palacsintahoz hozzatoltenek 3 dl olajat,en azt nem mondanam epp egeszsegesnek.

A csokit meg nekem veszik. Hiaba mondtam,hogy nekem ne vegyenek ossze minden vackot,mert nem kell. Tudjak,hogy nem szeretem, de csak azt veszik. Amit meg szeretek,azert annyi penzt sajnalnak kiadni.

Hogy mi divat meg mi nem, az nem ide tartozik.

2017. júl. 8. 09:14
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy? Hány kiló és milyen magas? Lehet, hogy aggódnak miattad.


Ki intézi a bevásárlást, kinek a pénzéből, ki főz, ki mosogat? Elég nagy a konyha ahhoz, hogy párhuzamosan is főzhessetek, vagy sorba kell állni, amikor épp te foglalod le a konyhát?

2017. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolso draga! Veletlenul se vagyok olyan,mint a batyad. Nem ismersz,akkor megis miert jossz ilyen marhasagokkal? Nem predikalok,nem papolok egesz nap, mivel nem a szavak embere vagyok, hanem a tetteke. Nem eszem azokbol a dolgokbol,amiket ok foznek kesz,ezzel nincs baj, akkor mondom el a velemenyemet, amikor ramszallnak,hogy jaj belehalnal, ha ezt meg azt enned. Nekem ne mondja meg mas,hogy mit egyek es ne vonjon kerdore, ha nem eszek valamit!!!!
2017. júl. 8. 09:58
 8/25 anonim ***** válasza:
20%

"A csokit meg nekem veszik. Hiaba mondtam,hogy nekem ne vegyenek ossze minden vackot,mert nem kell. Tudjak,hogy nem szeretem, de csak azt veszik."


És mi lesz ezekkel a csokikkal? Ott állnak hegyekben, lejárt szavatossággal?

Valószínűleg azért veszik ezeket, mert ezeket is megeszed, ha nincs más, és akkor annyival is kevesebbet költesz a drágábbakra.

2017. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Van igy is rajtam 10 kg felesleg, aggodni nagyon nincs okuk. Orvosnal voltam a tavasszal, aki azt mondta, hogy csak akkor fog rendesen mulodni a szervezetem, ha nem eszek ossze minden rosszminosegu etelt. De erre ok nyilvan tesznek. Reggel szoktak fozni, onnantol kezdve a konyha szinte ures.
2017. júl. 8. 10:01
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem eszem meg oket, hanem siman azt mondom, hogy nekem ne vegyenek ilyesmit es egyek meg ok vagy dobjak ki.
2017. júl. 8. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!