Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veletek már volt hasonló?...

Veletek már volt hasonló? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van a húgom aki 10 éves és vagyok én aki 18. Jól kijövünk egymással, tudunk beszélgetni dolgokról, és szoktam mutogatni dolgokat, mondjuk zenéket, hasonlókat. Az animék világába is én vezettem be, együtt néztük pl a fairy Tailt, meg nemrég ajánlottam is párat. Ma anya bejött a szobámba, és lényegében azt mondta hogy egy szót se tud váltani vele és miért mutatok neki ilyen hülyeséget, meg hogy nem mutathatok neki többé semmit és hogy eltiltja az animéktől. És ezt így mind rajtam verte le. Hozzá kell tenni hogy kitűnő tanuló, meg általában ő dorgál meg mindig, mellette meg még mindig egy jóravaló segítőkész kislány.

2017. júl. 9. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
Akik itt a strandot emlegit húzzanak csak kifelé a természetbe gyakorizás helyett... istenem.
2017. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
69%

Gyerekkorunkban volt sok mese, ami bizony anime volt (vagy részben), azok direkt gyerekeknek készültek. Régen is volt, és most is van ilyen. Nem azok amit az arcodba nyomnak a fanatikusok manapság példaként. A Fariy Tailt pont nem ajánlanám egy 10 évesnek. Inkább a korosztályának megfelelőt kellene mutatni, mindenből neki.


Pl.:

Csip-Csup csodák

Múmin

Maja a méhecske további kalandjai

Csizmás Kandúr mesebeli kalandjai

Barbapapa

A Bosco léghajó kalandjai

Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal

Alfréd a kacsa

Kimba, a fehér oroszlán

Helló Sandybell!

80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal

Kis Némó Álomországban

Kalandozás a Mississippin / Tom Sawyer kalandjai

2017. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!