Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legdurvább áskálódás...

Mi volt a legdurvább áskálódás, szemétkedés, amit valaha láttatok és amit a gyerek követett el a szülei ellen?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 16:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló szomszédlányának története kísértetiesen hasonlít egy olyan sztorira, amit a 90-es években olvastam a Zsaruban. A 15 éves kamaszlány utálta a mostohaapját. A barátnőjével ki is eszelték, hogyan szabaduljon meg Tőle. A barátnő azt mondta, hogy szerinte a legjobb a nemi erőszak. Hogy hiteles legyen a bűntény, a barátnő bátyja be is vezette a leányzónak az ördögöt a pokolba. Az orvos meg is állapította, hogy a lánynak nemrég szexuális kapcsolata volt, de a spermavizsgálat során kiderült, hogy a tinédzser ártatlanul akarta a nevelőapát bemószerolni.
2017. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
35%

Na en meg dogloztam tanarkent egy iskolaban valamelyik peremkeruletben, elsoben es masodikban egy fiatal tanito tanitott, aki ugy vezette fel es le a lepcson az osztalyat, hogy a kettes sor elso tagjanak megfogta a bal kezet. Spec ez egy kis feherboru c volt, a novere akkor voltotdikes, lent az udvaron elkezdte a kis tizeves c lanyka hirestelni, hogy a tanito szexualisan zaklatja a hugat, mert minek fogja meg a kezet.

Elborult az agyam ezt hallva, nem tagadom. odaleptem a az otodikes kis c kislanyhoz es megfenyegettem, hogy amennyiben X bacsit feljelentik vagy barmilyen modon zakalatni mereszeli a csaladja, akkor en ot arra a fara harsokertbe fogom felhuzni minden szanalom nelkul.

A lany behuzta a fulet es a farkat, en meg szoltam a tanariban, hogy egy tanaer se, legyen az no vagy ferfi, a taknyos orrat se toroje meg egy gyereknek se, buksisimogatasrol meg szo se legyen, mert azonnal visszaelhetnek vele.

Azota a tanitok es tanarok megtartjak a ket lepes tavolsagot a tanitvanyokkal. Verzel gyerek? No pronlem, mar hivtuk is a mentoket, akik majd ellatnak. Sirnal a vallamon gyerek? Anyaden vagy apaden gyerek, azon, majd azt nem jelented fel talan.

Nemreg volt nalam, hogy egy kis hatodikos kislanynak megjott eloszor a suliban. Csorgott a ver a laban, ketsegbeesetten nezett ram a szunetben, hogy ez most mi? Hoztam ki a atanaribol egy betetet es bevittem a noi mosodba, elmagyaraztam neki es megmutattam, hogy ezt hogyan kell hasznalni es mire valo es hogy egyaltalan mi tortent a testevel. Szerintetek mit csinaltam ezzel a kislannyal tiz percig bent a mosodban? Megeroszakoltam? Es ha ram kenik, akkor hogyan vedjem ki ezt a vadat?

Menjen a pcsaba az osszes kis mocsok, hogy a joindulatot es szeretetet es gondoskodast visszoforditjak vadkent az en fejemre. A legjobb nem hajolnile hozza, dogoljon meg egyedul, mint hogy engem hurcoljanak meg ugy, hogy nem is tudok vedekezni.

2017. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%
Hála istennek nekem ezek a történetek kissé hihetetlenek. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen létezik. Ne értsetek félre, nem azt mondom, hogy kamu amit írtok, elhiszem, hogy van ilyen, sőt, még ennél rosszabb is. Csak nehéz elképzelni számomra.
2017. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
87%

Hm...

Kettőt is láttam testközelből.


1. A nő felveszi a hitelt a férjével a szülei házára (sosem dolgozott, csak adósságai voltak). Mivel a hitelt sem fizették, így a szülőket kilakoltatták a saját házukból. Azóta is albérletben laknak.


2. Idős házaspár. A nagymama meghal, a nagypapa belerokkan lelkileg. Amikor már kezdene talpra állni, megjelenik a fia (aki havonta 1x ment csak, amikor nyugdíj volt), átiratja a saját nevére a szülők lakását. A nagypapát beadja egy idősotthonba, ő meg beköltözik a lakásába.

2017. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!