Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves lány vagyok, anya...

16 éves lány vagyok, anya mégsem engedi, hogy szemöldökömet kiszedessem?

Figyelt kérdés
Beíratott lábgyantázásra, mert megyünk esküvőre, és mondtam, hogy szemöldököshöz is írasson be. De azt mondta, hogy szó sem lehet róla mert hogy még fiatal vagyok és így vagyok szép, és hpgy milyen csúnya az, mikor már nő kifele, és hogy nem mindig lesz idő meg pénz menni kozmetikushoz. Ilyenkor mit érez?
2017. júl. 14. 13:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
13 éves korom óta magamnak szedem, még csak meg sem fordult a fejemben, hogy megkérdezzem tőle. Vettem egy csipeszt, és kész. Először nem kell nekiesni mint az állat, aztán apránként majd meglátod, hogy mikor jó. :)
2017. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
85%
En 13 vagyok nemsokára 14 es en magamnak szedem mindig...nem értem nemely szülők miért nem engedik .van egy barátnőm tisztára össze van nolve a szemoldoke es az annya nem engedi hogy kiszedje...pedig ezzel még inkább rosszat tesznek mert így akkor a megjelenésükkel van gond es szegyellik ;/ :(
2017. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak kifogásokat és igazolást keresel arra, hogy miért bújj anyukád szoknyája mögé...


Ahogy már a többiek is írták, akárhol is élsz, egy szemöldökcsipesz, meg egy szemöldökkiszedetés sehol sem nagy tétel, csak neked könnyebb kifogásokat keresned, minthogy szembe szállj anyukáddal.

Pedig ideje lenne. 16 éves vagy. Ha ilyen piti dolgokon fenn akad anyukád, és még a saját kinézetedbe sem lehet semmi beleszólásod, akkor képzelem milyen lehet más területeken. Ha így folytatod, akkor még 20+ évesen sem mered majd kiszedni a szemöldöködet, mert mit szól majd anyuci...


Tudom, nem voltam valami kedves, de ez az igazság.

2017. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

én nem kértem anyám engedélyét soha arról, hogy szőrteleníthetek-e, nem is értem neked minek kellene??? meg mi az, hogy gyantázásra visz, mintha magadtól nem tudnád leszedni a lábadról a szőrt... :/ egy olcsó borotva is megteszi.

szóval fogj egy csipeszt és szedd ki a szemöldöködet, de csak úgy természetesre ;)

28/N

2017. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem miért akarják manapság elcsúfitani magukat a lányok. A kiszedett szemöldök ronda, az csak természetesen szép, nem véletlenül olyan amilyen.
2017. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
14%
7 vagyok, miert pontoztok le? Igenis legyen egy lany igenyes. Sokan maguknak szedik, meg is latszik az eredmenye, de itt gyakorin mindenkinek csodalatos aki maganak szedi :D
2017. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
62%
:) en mar reg kiszedtem ennyi idosen magamnak. (troger lett.. Hozzánk azért járt a kozmetikus hogy ne nezzek ki ugy mint egy transzi.. Szóval nem eppen a legjobb pelda vagyok de lehetnel eletkepesebb)
2017. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk pont azert megy a harc,mert nem szedem a szemoldokom. Lehetnek egy kicsit igenyesebb,hogy nezek ki,es tarsai. Pedig nagyon keves igy is,nem szeretnem megjobban megritkitani. Ami a vicc,hogy anya mar kibekult ezzel,apumtol kapom az ivet folyton.

Szerintem ne mondj semmit,fogd meg a kis zsebpenzed es menj el belole a kozmetikushoz. Gondolom,valamennyi osszeg all rendelkezesedre,ha ez ilyen fontos neked,fagyi es jegeskave helyett menj el belole egy szemoldokszedesre.

2017. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
20%
7es en egyetértek veled, legyen szep igényes de ebben az országban Forint a fizetőeszköz. :) valszleg másnak is az jut eszébe, hogy mit ejrózik már itt ez a valaki... Nem en pontoztalak le mert később talaltam ra a kérdésre mint ahogy megkerezted, hogy ki pontozott le, de valszleg másnak is ez csapta le a biztosítékot. Ha mar kérdezted...
2017. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak van annyi pénzed meg annyi időd elvonulni, hogy vegyél egy csipeszt és kiszedd magadnak. Ha nem tudod, hogy hogy kell, az az internet korában már ne legyen akadály. Utána lehet nézni bármikor, hogy milyen arcformához milyen szemöldök illik, plusz vannak arról is videók, hogy hogyan kell a csipeszt használni.
2017. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!