Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az oka annak, hogy 14...

Mi az oka annak, hogy 14 évesen még cumizik egy gyerek? Nem az iskolában, hanem otthon. Az anyja csak legyint, hogy majd leszokik. Veszi neki a tartalékcumikat. Mi hiányzik ennek a gyereknek, mit pótol a cumival?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 23:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
45%
Az anyját.
2017. júl. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
14 évesen már nem annyira gyerek. De mit cumizik, az ujját, vagy van cumija?:o
2017. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon beteg,még nem is hallottam ilyenről.
2017. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Ez már rég nem normális..Az anyja helyében nem a cumikat kéne venni, hanem már rég leszoktatni róla.
2017. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

"Mi az oka annak, hogy 14 évesen még cumizik egy gyerek?"


Az, hogy bolond az anyja?


Jo.. Nem tudom melyik jobb a cumi vagy a szexelo 12 evesek. :s most ez tenyleg komoly kérdés?

2017. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

Az a kerdes hogy ezenkivul a gyerek hogy viselkedik? Az elet mas teruletein is el van maradva? Baba modjara viselkedik, kiszolgaltatja magat, mivel jatszik? Mit csinal szabadidejeben? Vannak baratai?

Mert ha egyebkent minden mas rendben van, akkor nem csinalnek nagy ugyet belole. Emlekszem gyerekkoromban lattam olyan felnottet akinek a fogpiszkalo logott a szajaban allandoan es azt ragta...

Amugy a cumi meg mindig jobb mintha cigi lenne. Foleg ha fuves cigi, esetleg mas drog.

2017. júl. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Debil.
2017. júl. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Én itt 1x megkerdeztem mi oka annak, hogy a párom ( férfi) 12 éves koráig az ujját szopta titokban, és csak 10 évesen próbálta az anyja leszoktatni. Jött egy anyuka, hogy én ne szóljak bele, amíg nem zavar senkit, majd leszokik magától. Merthogy az ő gyerekei is iskolásként cumiztak, nincs is ebben semmi. Ha tudom, linkelem a kérdést. Egyébként az a véleményem, hogy ilyenkor a szülő nincsen eléggé rajta a leszokáson, hiszen így kényelmesebb, nem kell a cumi mellett mesélni, egyéb dolgokat csinálni ami megnyugtatná a gyereket. A cumit fogja, beteszi, és anyunak nem kell kinlodni.
2017. júl. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2017. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Hehe, meg van a mai napi unatkozó tinédzserünk...
2017. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!