Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám szánt szándékkal...

Édesanyám szánt szándékkal terjeszt rólam olyanokat, amik nem igazak. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából van róla kb 200 oldal bizonyítékom, és bár megvan a saját dolgom, de iszonyatosan csípi a szemem, hogy ő ekkora.... Egyébként az is kiderült róla, hogy csak a családi miatt voltam jó neki, semmi többre.

2017. júl. 17. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre leülsz vele ezt megbeszélni.
2017. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy a becsületsértés/hitelrontás bűncselekmény, és ha nem hagyja abba, feljelented.
2017. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Isten rossz angyalai azok a bizonyos szellemlényekAz anyuka nem démonNem is maga a sàtàn.De azert nem kéne igy viselkednie.valami oka biztos van.
2017. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Tudod, mi a furcsa? Hogy "édesanyádnak" hívod, pedig csak egy pondró.
2017. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:
3: Hogyhogy megszűnik? Elköltöznek a jehovák? Feloszlatják a hitgyülit?
2017. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy kinek terjeszt, mit terjeszt, és mi az a 200 oldal?
2017. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Beszélgetések a facebookról, amiket akkor tudtam megszerezni printscreen formájában amikor ő véletlenül bejelentkezve maradt.


Ő például azt terjeszti rólam, hogy én munkakerülő vagyok és hogy nem akarok senki és semmi lenni. (Volt munkaviszonyom többször is ,de hogy mi-hogy az az én dolgom.) Jelenleg tanulok és munkát keresek, lehetőleg olyat ami mellett is tudjam folytatni a tanulmányaimat.


Meg tehát ilyen hasonló cukiságok, és mióta ezek a dolgok folynak, érdekes mód a rokonaim se hívnak fel, írnak rám, vagy beszélnek velem. Azt nem mondom hogy mindenben ártatlan vagyok, de azért abban igen, hogy amit híresztelnek rólam, és terjesztenek rólam, az nem igaz, és nincs köze a valósághoz.

2017. júl. 17. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
olvasd el a "Mérgező szülők" című könyvet... esetleg gépen megnyitva hagyd elől....
2017. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igazából azon gondolkozom, hogyan mondjam meg neki hogy vagy abba hagyja és elmegyünk egymás mellett mint az albérlők vagy feljelentem a p!csába.


Vagy valami olyan megoldást találni, ami működne egy ideig, mert jelenleg rohadtul rühellem, és még tudnám folytatni a szitok listámat.

2017. júl. 18. 23:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ha naponta ver, akkor is hiába jelented fel, nem foglalkoznak vele a magyar hatóságok, csak ha vér folyik.
2017. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!