Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17évesen kirakott anyám mi a...

17évesen kirakott anyám mi a következménye?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és mostoha apám molesztált évek óta anyám nem csinált semmit és most hogy lenne bátorságom feljelenteni őket ki raktak mit tudok tenni?
2017. júl. 17. 11:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ez egy kicsit zavaros. Az öcséd megharagudna rád amiért kiemeltetnéd a családból, ahol téged molesztáltak. Honnan veszed, hogy az öcsédet nem érik ilyen atrocitások? Ha nem is ilyen jellegű, de másmilyen simán érheti...


Feljelenteni nem akarod őket, akkor tulajdonképpen mit akarsz? Befejezed a sulit és mint ha misem történt volna a barátodhoz költözöl. Nyugodt lesz a lelkiismereted (ha molesztáltak egyáltalán...), hogy az öcsés ott marad?

2017. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

"Nyugodt lesz a lelkiismereted (ha molesztáltak egyáltalán...)"


Ezt annyira bírom, hogy ha valakit molesztáltak, azt sosem az ő tiszte eldönteni, hanem a random embereké az interneten... Még jó, hogy a szokásos "biztos lengén voltál öltözve" fäszságot nem írtad. Aztán csodálkoznak az emberek, ha kevesen tesznek feljelentést.


Értelemszerűen a mostohaapa heteró, így a fiút remélhetőleg nem molesztálná, de szerintem kérdező sem szeretné otthagyni az öccsét, épp ez a gondja, ha nem tűnt volna fel. Csak ugye az állami gondozásról az hírlik, hogy egy rakás szar az egész és érthetően ettől is félti az öccsét.


Kérdező, valami normális felnőtt nincs a közeledben? Az igazi apukád, vagy nagyszülő, nagybácsi, nagynéni?

2017. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha 17 vagy, szerintem munkát kellene keresned és egy év múlva magadhoz vehetnéd a tesódat. Úgy nem kerülne állami gondozásba.

Egyébként az öcséd Anyud új férjétől van? Mert ha nem, akkor fel nem foghatom miért nem lépett valamit.

2017. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az ilyen alakokra a lehető legnagyobb büntetést szabnám ki. Kár, hogy már nincsenek Hamurapi típusú törvények.
2017. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
a párom van...ő idősebb nálam...sokkal és próbáljuk úgy intézni hogy nekem is öcsémnek is jó legyen viszont ha ez nem jön össze mindenképpen marad a feljelentés de azt tényleg nem akarom a tesóm miatt
2017. júl. 17. 18:43
 16/18 A kérdező kommentje:
diákmunkából még saját magamat sem egyszerű fenntartani nem még egy 12 éves gyereket aki el lett kényeztetve a suliból meg még 2 évem van és mindenképpen le szeretnék érettségizni
2017. júl. 17. 18:45
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, náluk még a nevelőszülők/intízet is jobb lenne! Főleg ha talizgattok tesóddal :)
2017. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg keresd fel őket

2017. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!