Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyámnak nem...

Mit tegyek? Anyámnak nem tetszik a barátnőm ezért folyton piszkál és azt mondogatja, hogy nem hozzám való.

Figyelt kérdés

A legnagyobb problémája, hogy vékony, édesanyám elég kövér egy betegség miatt, mindig is küzdött a súlyával. Nagyon érzékeny a súlyára, most pedig olyan mint ha féltékeny lenne a baratnőmre.

Mivel én is nagyobb darab vagyok folyton azzal piszkál, hogy hozzám egy husisabb csaj kéne aki masszív. Nem pedig egy anorexiás kis fruska, pedig annyira nem is sovány.

Azt is mondogatja, hogy biztos valami hatsó szandéka van, mert egy ilyen csaj izmos, sportos srácokkal jön össze, engem csak ki fog hasznalni.

Ez viszont nagyon rosszul esik és elveszi az önbizalmam. 18 évesen ő az első szerekmem, de félek, hogy anyám mindent elront, haza is alig merem hozni, mert anyu mindig flegma és közönbös vele.


Engem se támogat, hogy lefogyjak, megvettem a kondi bérletem és igyekszem oda figyelni a kajára, de emiatt is cseszeget. Próbál hízlalni, mindig mondogatja, hogy nem akarja, hogy csúnya testépítő alkatom legyen, hiaba győzködöm, hogy nem akarok olyan lenni, csak kicsit formaba akarom magam hozni, nem ér semmit.


Miért ilyen? Mit tudok tenni? Próbáltam megbeszélni, de semmi haszna, csak hisztizni kezd. Múltkor el is sírta magát, hogy a baratnőm fontosabb nekem, pedig ilyet nem mondtam, csak neki adtam igazat.


Teljesen kikészít.


2017. júl. 18. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Mit foglalkozol vele,ő jár vele? Ő fog vele együtt élni? Kit érdekel,nehogy már neki akarjál megfelelni!

El kell szakadni tőlük,ez már a te életed,ne akarj nekik megfelelni,és főleg ne az ő életüket éld,légy a magad úra! Szeresdd őket,de ne engedd beleszólni az életbe!

2017. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos nagyon sokan küzdenek ilyen problémával, az idősebb emberek is. Ha nem akarja elfogadni, nem tudsz mit kezdeni vele. Próbálj ne is figyelni rá ilyenkor, egy idő után talán abbahagyja. A lényeg, hogy ti szeretitek egymást,és jól megvagytok.
2017. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
A barátnőddel is megbeszélted ezeket?
2017. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Jaaaj ez a nőszemély olyan kaliber kb, mint az Agymenőkből Howard anyja. .

Egyébként megkeseredett szerintem. Nem akarja, hogy elmenj. Ezt is megértem, de még csak 18 vagy, első barátnő, nem lesz ebből semmi, nem kéne így aggódnia.

Nyugodtan járj el kondizni, anyukád nem ért ehhez, nem kell beavatni! Mész edzésre és kész. . A barátnődet meg vagy egyáltalán ne vidd magatokhoz, így elkerülhető mindenfajta súrlódás, Vagy mindig vigyed és így anyád kénytelen lesz elfogadni, hogy márpedig ő jönni fog, mert a barátnőd.

2017. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

"nem lesz ebből semmi"


Ezt miért kéne elhinnie a kérdezőnek?

2017. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Vagy anyádat cserèled le, vagy a barátnődet.
2017. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem értettem az ilyesmit. Vagy az én családom félresikerült, vagy nem tudom, de a környezetemben mindig örömmel és előítéletek nélkül fogadták vagy a barátomat, vagy bátyám barátnőjét. Ha olyan a lány, vagy fiú, az úgy is kiderül, de eleve úgy állni hozzá, hogy ellenszenves, nem tetszik, stb., stb., nekem még mindig furcsa. Mindig elcsodálkozom, hogy vannak ilyen anyák is. Kérdező! Gondolom, nehéz, de ha szereted a lányt, és ő is téged, akkor ne foglalkozz vele. Az idő mindent megold. Anyuddal egyelőre ne törődj. Még az is előfordulhat, hogy neki lesz igaza. Sosem lehet tudni. De én drukkolok neked!
2017. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Az anyósom is túlsúlyos a párom is az volt mikor megismerkedtünk. Aztán az évek során többször is diétázott nagy sikerekkel én pedig nagyon büszke vagyok rá hogy jelenleg majd 20 kilótól megszabadult. Anyósom meg ki volt akadva hogy párom mennyire vékony, ami nem igaz. Totál átlag testalkatú lett. De hát anyósnál az evés áll a központban, ahelyett hogy példát venne róla csak leoltotta. Nem kell anyádnak mindenről tudnia. Ha úgy érzed jól esik az edzés és megszabadulnál pár kilótól csak csináld :) A barátnődre meg legyél büszke hogy csinos és milyen jó nőd van ;)
2017. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, azért van két füled.... az egyiken be... a másikon ki.
2017. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Mint anya, anyád a fontosabb.

Mint nő, most egyedül a barátnőd a fontosabb.

Ha lehet, ne vidd haza, mert tönkre fogja tenni a kapcsolatodat, mielőtt megtudnátok, hogy valóban egymáshoz valók vagytok-e.

A testépítésből meg ne engedj. Kerüld a barátnőddel és a sporttal kapcsolatos vitákat. Mindannyiszor kezdj el másról beszélni.

Ha hagyod magad, míg élsz, zsarolni fog, és nem hagy élni.

Anyukád depressziós, ráadásul a szeretete is tipikusan depressziósan féltékeny szeretet, ami rendre tönkreteszi a fiúk életét.

Ez alól ki kell siklani.

Nem tudom, tanulsz-e még, vagy dolgozol, de mielőbb függetlenségre törekednék a helyedben.

2017. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!