Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm apám új feleségét...

Gyűlölöm apám új feleségét mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Na helyzet a következő. Apám elvált anyámtól úgy 2 éve es elvett feleségül egy futókalandból származó nőt. Apam 52 éves a csaj 28 en pedig 20 éves fiú . Apámmal élek anyámmal igen rossz a viszonyom így sajnos itt kell laknom. A baj az vele hogy rettenetesen lusta nagyképű és rosszindulatú. Folyamatosan beugat nekem parancsolni akar apámat hangolja ellenem aki amúgy se egy jó és rendes természetű ember..kibeszél a hátam mögött elhord mindennek apámat csicskáztatja egy ratyit csinált belőle ez a nő legszívesebben belevernék a fejébe de ezt nem tehetem meg... El költözni sajnos nem tudok mert nem vagyok semmilyen tekintetben olyan helyzetben hogy megtehessem... Van egy nagyanyám aki Pesten él tehát kilőve ő is...fogalmam sincs mit tudnék tenni esélytelennek érzem magam vele pontosabban már velük szemben. Kérlek adjatok valami tanácsot mit tudnék ez ügyben tenni vagy valami. Személyes vélemény megjegyzés én a halálát latom a legjobb módnak amennyire gyűlölöm de az túl drasztikus és nem is túl tolerálandó cselekedet kerkek ezért a gondolatért ne ítéljen el senki ezt ez a nő hozza ki belőlem...

2017. júl. 20. 04:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Futókaland nem szokott házassággal végződni. Azért "futó".

Sajnos úgy tűnik, hogy te táplálod a gyűlöleted a nő ellen, ahelyett, hogy megpróbálnál közös pontokat találni vele és keresni benne valami pozitívat és normális együttélésre törekedni, ha nincs más választásod.

Anyukáddal is rossz a viszonyod, ahogy írod.

Biztos, hogy mindig csak másokban van a hiba?

2017. júl. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Mi akadályoz egy 20 éves fiút abban, hogy Budapestre költözött?
2017. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok. Más halálát kívánni sok észre vall. Értelmes ember minimum elfogadna a szülő új párját... Amúgy nezhetnel magadba is, hiszen te is kibeszeled, "legszivesebben bele vernek a fejébe " módon nyilatkozol róla. Simán megerdemelned, higy apad kibaxon az utcára
2017. júl. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az egyetlen megoldás, hogy végre felnössz és minimum rendet tartasz magad körül, emellett elfogadod, hogy apádnak van felesége és enm áskálódsz ellene.
2017. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha se Anyáddal, se Apád új feleségével nem jössz ki, nem gondolod, hogy benned lehet a hiba? Ha Apád se egy jó természetű ember, miért laktál Vele eddig? Nem biztos, hogy az új feleség miatt alakult így. Számos olyat olvastam már éppen ezen az oldalon, hogy az anya kilökte a családi fészekből a gyereket, amint betöltötte a 18-at. Vagy próbáld meg elviselni Apád új párját vagy 20 évesen odaköltözhetsz a Nagyidhoz, ha Ő is szeretné vagy kibékülhetnél Édesanyáddal, de ha egyik lehetőséget sem tartod jónak elköltözhetsz albérletbe, de majd meglátod, hogy mennyi pénzt elvisz.
2017. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha a felesége lett az koránt sem volt futó kaland. A másik, mi az, hogy csicskáztat? Beszoktál segíteni a házimunkába? Elmosogatsz? Porszívózol? Bevásárolsz?Takarítod a szobádat? Besegítesz? Mert ha nem és ezekért szól, teljesen jogos. Felnőtt férfi Vagy, ha egyedül laknál, elköltöznél otthonról akkor is meg kellene Magad után csinálni a házimunkát. Ha ezeket érted csicskáztatás alatt, Apád helyében én magamtól vágnálak ki, aztán rájönnél a tiszta ruha nem a fán terem.
2017. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak féltékeny Vagy Apukádra?
2017. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Olyan futó kaland volt, hogy egyenesen az oltárig futottak.

Ha nem tanulsz meg alkalmazkodni, nem csak a családoddal de senkivel nem fogsz tudni normális emberi kapcsolatot kialakítani egész életed során.

A szüleid viszont tényleg valamit nagyon elrontottak.A nevelésedet!!

2017. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
20 evesen miert is nem tudsz elkoltozni? Ha tanulslz meg, akkor probalj kollegiumba kerulni, vagy osztondijra hajtani es tobb mas diakkal egyutt alberlet, ha meg nem, akkor allj a sajat labadra mint mindenki.
2017. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem fog elköltözni a kérdező. Ez a típus ahhoz túl kényelmes. Nem tudna a saját lábán megállni, nem tudná magát ellátni, még a ruháit sem bírná kimosni.
2017. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!