Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik a nagyobb bűn, amit...

Levka Reina kérdése:

Melyik a nagyobb bűn, amit egy anya a gyermekével szemben elkövethet? Többi lent.

Figyelt kérdés

1. Egy anya beleszeret gyermeke idősebb fiú féltestvérébe. Részben ezért is, de ettől függetlenül is támogatja a fiút. Ezért sajátjának valamivel kevesebb jut, de hiányt nem szenved semmiben.


2. Egy anya befektet a 17 éves lánya ágyába egy férfit, akitől az undorodik, mert az anya szerelmes belé és másképp nem tudja maga mellett tartani.


2017. júl. 22. 22:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A 2.es
2017. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Undorító vagy! A 2. pedig biztos, hogy törvény által büntetendő, fiatalkorút kényszerítesz szexre. A lány simán feljelentheti ezért az anyját. Az első is gusztustalan. Hogy juthat bárkinek eszébe ilyesmi?!
2017. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

A 2. pszichopata vagy hasonló, bár egy 17 éves lánnyal ezt azért elég nehéz megcsinálni, az elsővel különösebb baj nincs a leírás alapján, gondolom, nem a saját gyermeke, vérségi kötelék nincs, a gyermek pedig nem szenved hiányt.

Ha sokat motorozna az anya, akkor is kevesebb jutna a gyereknek, mintha ráköltené, és? Jogunk van a hobbijainkhoz és szenvedélyeinkhez, bizonyos keretek között.

2017. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2-esnek: Miért lennék undorító? ÉN nem kényszerítek senkit semmire. Nem én vagyok (voltam) az elkövető. Mindkét eset a környezetemben van, a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Sajnos VAN, akinek eszébe jut!

2017. júl. 22. 23:07
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
#2 vagyok. Bocsánat, azt hittem elméleti szinten vagyunk, az én hibám. Akkor mint válasz, egyértelműen a másodikat tartom súlyosabbnak.
2017. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

3-asnak: Meg lehetett csinálni sajnos, mert a lány befolyásolható volt. Egyrészt ha a férfi nem kapta meg, amit akart, duzzogott. Az anya meg keltette a bányában a bűntudatot. Azon kívül a lány elhitte, hogy a szülei miatta fognak elválni, ha nem megy bele a " játékba", mert akkor anyja megy a pasi után.

A második esetben: nem vérrokon, persze. És kölcsönös a dolog valamennyire. Az "édes mostoha" 20 évvel idősebb, tapasztaltabb, és pl. iskoláztatni próbálja a srácot, még ha az linkeskedik is és nehéz is a dolog, nem adja fel.

2017. júl. 22. 23:16
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a 2. eset.
2017. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Az is elég undorító ember, aki tud egy kiskorú sorozatos nemi erőszakról, de befogja a száját és nem megy a rendőrségre.
2017. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-asnak: Egyetértek teljes mértékben. De nem mai eset, sajnos rég elévült. Amikor aktuális volt, nem voltam abban a helyzetben, hogy léphettem volna...
2017. júl. 22. 23:43
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
2-es😱 ott rohadt volna el az a sz*rdarab mikor ilyet csak gondolni is mert, meg a férfi is aki képes volt arra, hogy megtegye😠 szegény lány mit élhetett át😢az ilyen nem is anya😡 bocsi, hogy alpári voltam, de az ilyen nagyon feldühít
2017. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!