Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg itthon, hogy...

Hogy mondjam meg itthon, hogy újra együtt vagyok a barátommal, aki miatt csúszok az egyetemen?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnék itt, hogy megint szakítunk, úgyis elhagy újra, stb.


A helyzet az, hogy tavaly decemberben szakított velem a barátom másfél év után és összejött egy másik lánnyal. Nekem akkor kezdődtek a vizsgáim, de egyszerűen képtelen voltam tanulni rájuk (kemény egyetemre járok, hiába tanultam évközben, ez itt nem elég). Egész nap csak feküdtem és sírtam, vagy aludtam. Ez ment kb egy hónapon át, nagyon kiborultam. Hiszen mindenki szerint mi voltunk a "tökéletes pár", bármit megtettem volna érte, foglalkoztam vele, magamat sem hanyagoltam el. És mégis elhagyott egy kislányért... De utána valahogy erőre kaptam és egészen júniusig tartottam is magam. Olyan voltam, mint egy gép. Reggel edzés, suli, ebéd, tanulás, újra edzés, este készülődés, tali/buli a barátaimmal és vagy úgy kiütöttem magam, hogy semmire nem emlékeztem, vagy altatóval aludtam. Nem akartam a barátomról beszélni senkivel, még azt is kerültem, hogy rágondoljak. Anyáék tudták, hogy mi történt és nem hibáztattak, hogy nem sikerültek a téli vizsgáim, nagyon sokat vigasztaltak, meg lefoglaltak, folyton a kedvemben jártak (jobban, mint amúgy).


De most újra együtt vagyunk már egy hónapja és fogalmam sincs, hogy közöljem velük. Nem akarok balhét, meg azt sem, hogy érződjön a feszültség a családi eseményeken, vagy ha itt van a barátom nálunk, amikor hazajövök én is.


2017. júl. 23. 21:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Ne aggódj fogsz te még csúszni az egyetemen...de nem csak a pasi hibája, attól hogy szakítanak veled nem kell minden nap részegen fetrengeni buli után, főleg nem vizsgaidőszakban..ha leégetni magad volt erőd, akkor tanulni is lett volna. Gyenge jellem vagy, majd a pasi jól kihasznál és ha talál mást el fogja ugyan ezt játszani, te meg megint bukózol egy évet..
2017. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%
Sok kemény szót kaptál, bár szerintem számítottál is rá. Próbáld meg ezt a dolgot egy másik oldalról nézni. Ha a Te gyerekeddel történik mindez, amit most leírtál, utána Te szívesen engednéd a házadba ezt a fiút?
2017. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
96%

Gondold át ezt az egészet azokból a kommentekből amiket kaptál.

Majd dobd ki az ótvaros pi**ába a srácot...

Letiltani mindenhonnan, kerülni nagy ívben, soha újra szóba állni vele.

2017. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Én nem támogatnám tovább a gyerekemet, ha csúszna egyetemen kivéve, ha komoly betegsége volt. A pasizás nem az.
2017. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%

A kislányomat elhagyta a barátja. Kiborult kikészült, alig lehetett ráismerni. Lefogyott, szinte megöregedett. Én nagyon mérges voltam a fiúra, és el sem képzeltem, hogy még össze szeretne vele jönni. Újra összejöttek. A lányom megbocsátott neki. Én nem fogok soha!

F - 60

2018. okt. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!