Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya állandóan kötekszik...

Anya állandóan kötekszik velem és flegmázik velem?

Figyelt kérdés

Már 24 éves vagyok, és még így is folyamatosan b*sz*gat engem...

eddig az volt a baja hogy nem dolgoztam és otthon ültem, most elkezdtem dolgozni, és az a baja hogy hazajövök és nem vagyok neki képes segíteni....

kikészít idegileg...

nem hiszem el, hogy nem képes egyedül vinni egy háztartást vagy megfőzni...

örülök ha 8 óra meló után hazaérek, nem hogy még az hogy folyamatosan beszólogat nekem. hogy lusta vagyok....

amugy már tervben van az elköltözés, csak még gyűjtenem kell, ami ugye nehéz, mert havonta x összeget mindig el kér, és ezek után se hagy békén...:/


próbálom már nem meghallani, amit mond, egyszerűen csak bejövök a szobámba had mondja magának kint, van ugy hogy 4-5 napig hozzám se szól, ami augy nem izgat, legalább addig békén hagy :D


Nektek is van hasonló helyzet, ilyen mérgező anyával?

Mit tesztek?

24L



2017. júl. 25. 18:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem alázom meg őt, csak túlzás amit csinál...

fiatal vagyok, nekem van társasági életem és barátom is

amit tudom hogy irigyel, mert neki rossz a házassága

és nem szereti ha eljárkálok itthonról stb

ez is benne lehet a pakliban

de tényleg amire megkér én megcsinálom, csak azt utálom mikor flegmázik velem, belémköt, közben meg semmi rosszat nem csináltam...

ha szépen megkér akkor szivesen segítek, de csak höbörögni tud sajnos..:/

2017. júl. 26. 15:19
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy már olyan fiatal, hogy folyton csavarogj. Szerintem az lehet a bajod, hogy még inkább gyerek lennél, pedig más ennyi idősen már a saját gyerekét is ellátja, nem csak saját magát. Több generációnak együtt élni sosem könnyű, de ha folyton mászkálsz a barátaiddal, akkor sosem fogod kialakítani azt, hogy önálló életed legyen, amit szeretnél. Aki itt hőbörög rá, az éppen te vagy, és nem ő.
2017. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
45%
19 eves vagyok, napi 7-12 orat dolgozok, egyedul elek, es utana meg sajat magamra fozok, takaritok, es ellatom az allataim (Kutya, ket patkany) Nem hiszem, hogy 8 ora munka utan, nagy megterheles lenne segiteni egy kicsit. Vagy tisztazatok le elore, hogy kinek mi a feladata, es akkor talan nem lesz problema.
2017. júl. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Heh 8 óra munka :D "Jobb" helyeken inkább 12-13 szóval ne rinyálj élvezd a mama hotelt vagy keress egy olyan melóhelyet ahol adnak szállást is.

Tudom régi a kérdés.

2017. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!