Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg érzéketlen vagyok, ha...

Tényleg érzéketlen vagyok, ha huszonévesen csak heti 1 estét töltök a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gondom, hogy szüleim valahogy nem fogadják el, hogy felnőttem. Hetente 1 hétköznapot szoktam rájuk szánni élőben, délután hazamegyek, reggelig otthon vagyok, de ez nekik nem elég! Ők azt szeretnék, ha minden péntek-szombat estét velük töltenék. Nem igazán értik meg, hogy inkább a saját korosztályommal szeretnék szórakozni. Azt állítják, hogy érzéketlen vagyok, nem is szeretem őket, már csak arra jók, hogy mikor unatkoznék akkor inkább velük vagyok....

Állandóan feszültség van emiatt, és bevallom, rosszul érzem magam, bűntudatom van...

Amiben seítséget kérnék: mit lehetne velük kezdeni? A szép szó nem használ, nem értik meg, és nem, és nem. Van más módszer arra, hogy meggyőzzem őket, vagy bármit elérjek? Nem szeretném, ha haragban lennénk. A párom nővére hétfő esténként jár haza a szüleihez, és ők annyira jól elvannak így, nincs belőle vita soha... akkor nálunk miért kell? :(

Ha bárki tud tanácsot adni, azt köszönöm!!


2017. júl. 27. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez beteges. Lesz még belőle problémád, ha elköltözöl, lesz nagy hisztéria. Ez van, amikor olyan emberek vannak együtt, akiknek semmi közük egymáshoz, és a gyerekre akaszkodnak.
2017. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem dolgozol hétköznapokon?
2017. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, dolgozok.
2017. júl. 27. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy érzéketlen.

Vagyis ha te ettől érzéketlen vagy, akkor én hatalmas bunkó lehetek, mert nem megyek le minden héten hozzájuk. Igaz, van már családom.


A helyedben kihagynék egy kis időt, hátha akkor majd örülnek neked a piszkálás helyett. Ha már a szép szó nem használ.

2017. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy érzéketlen. Én is hetente egyszer megyek haza anyumhoz. Mit csinálnának ha 300 km-re laknátok egymástól? Meg kell szokniuk, hogy felnőttél és külön életed van, különben folymatosan a nyakadban lesznek


L/26

2017. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!